01.07.2019 12:30

Daniel Craig jako James Bond wysiada z Astona Martina na oficjalnym nagraniu z planu "Bonda 25"

W sieci pojawiła się kolejna porcja materiałów z planu zdjęciowego 25. części przygód Jamesa Bonda. Widzimy na nim Daniela Craiga w garniturze, wysiadającego z auta ulubionej marki agenta 007.

Daniel Craig (Bond 25)
foto: SplashNews.com/East News

Los rzucał kłody pod nogi twórcom "Bonda 25", ale wygląda na to, że sytuacja została opanowana, a Daniel Craig wyszedł cało z urazu nogi, do którego doszło podczas zdjęć na Jamajce. Świadczy o tym kolejna porcja materiałów z planu zdjęciowego, na którym aktor powrócił do roli agenta 007. Zaprezentowano nie tylko nowy garnitur szpiega, ale również samochód, którym przemierza ulice Londynu.

"Bond 25" - Daniel Craig jako agent wysiada z Astona Martina

Obecnie ekipa zdjęciowa przeniosła się z Jamajki do Londynu. Chociaż większość scen rozgrywa się w londyńskim Pinewoods Studios, część powstaje na prawdziwych ulicach stolicy Wielkiej Brytanii. Niedawno Daniel Craig zawitał na ulicę Whitehall, gdzie powołano do życia fragment, w którym Bond wysiada z Astona Martina V8.

TOP 10 najlepszych samochodów Jamesa Bonda z filmów o Agencie 007
TOP 10 najlepszych samochodów Jamesa Bonda z filmów o Agencie 007
Przeczytaj także TOP 10 najlepszych samochodów Jamesa Bonda z filmów o Agencie 007

Samochód jest nieodzownym elementem mitologii szpiega Jej Królewskiej Mości od roku 1987 i filmu "W obliczu śmierci". Na szczęście podczas kręcenia tej sceny nie doszło do żadnego wypadku, więc pogłoski o klątwie wiszącej nad filmem, można włożyć między bajki.  Oficjalne zdjęcie i wideo z planu trafiło na Twittera poświęconego "Bondowi 25".

Materiały z planu nie ujawniają w zasadzie nic, czego fani Bonda by nie podejrzewali. Twórcy strzegą fabuły jak oka w głowie. Do tej pory nie zdradzono nawet tytułu produkcji. Opis fabuły jest równie enigmatyczny, jak pozostałe informacje na temat "Bonda 25".

Bond 25
Bond 25
Przeczytaj także Zobacz oficjalne nagranie z planu zdjęciowego "Bonda 25"

"Bond 25" - kiedy premiera?

Reżyserem odpowiedzialnym za film został Cary Joji Fukunaga, który zastąpił Danny'ego Boyle'a. Filmowiec nie mógł porozumieć się z producentami i ustąpił z fotela reżysera. "Bond 25" będzie ostatnim filmem w serii, w którym w agenta z licencją na zabijanie wcieli się Daniel Craig. W rolach głównych oprócz Craiga i wystąpią Ralph Fiennes, Naomie Harris, Rory Kinnear, Léa Seydoux, Ben Whishaw, Jeffrey Wright, Ana de Armas, Dali Benssalah, David Dencik, Lashana Lynch i Billy Magnussen. W głównego antagonistę wcieli się Rami Malek. Premiera "Bonda 25" została zaplanowana na 8 kwietnia 2020 roku. Nie wiadomo, kiedy film trafi do polskich kin.

Zobacz też: Zboczeniec aresztowany na planie "Bonda 25"