21.09.2020 11:08

Daniel Craig kończy bycie Jamesem Bondem. Znamy już następcę?

Daniel Craig może być z siebie dumny - odchodzi z serii jako jeden z najlepszych Bondów w historii (o ten tytuł może rywalizować z Seanem Connerym), a filmy z jego udziałem zostaną na długo zapamiętane. A jak będzie wyglądała przyszłość filmowych przygód Agenta 007?

Daniel Craig kończy bycie Jamesem Bondem. Znamy już następcę?
foto: SplashNews.com/East News

Powoli do kin zmierza film "Nie czas umierać", czyli ostatnia produkcja o Jamesie Bondzie z Danielem Craigiem w roli głównej. To oznacza, że spekulowanie na temat następnych produkcji w serii stają się coraz bardziej intensywne.

Tom Hardy nowym Jamesem Bondem?

Następnym Bondem mieli być już m.in. Idris Elba, Henry Cavill, Tom Hiddleston, czy Gillian Anderson. Jak podaje The Vulcan Reporter, twórcy podobno znaleźli swojego następnego Agenta 007 w postaci Toma Hardy'ego. TVR nie powołał się nawet na żadne insiderskie źródła, więc trudno wierzyć w jego słowa.

Z drugiej strony Tom Hardy wydaje się być bardzo naturalnym kandydatem do roli Jamesa Bonda. Według portalu, oficjalne potwierdzenie "może być jeszcze w listopadzie", wraz z premierą "Nie czas umierać". 

Venom
Venom
Przeczytaj także "Venom 2" - pierwszy teaser, oficjalny tytuł i nowa data premiery filmu

Tom Hardy to obecnie jeden z najpopularniejszych aktorów na świecie. Brytyjczyk stał się gwiazdą po występie w takich filmach, jak: "Incepcja", "Mroczny Rycerz powstaje", "Brudny szmal", "Mad Max: Na drodze gniewu", "Zjawa", "Venom", czy z seriali "Peaky Blinders" i "Tabu". Ostatnio pracował natomiast nad "Venom 2: Carnage" w reżyserii Andy'ego Serkisa.

Ostatni film o Bondzie z Danielem Craigiem, czyli "Nie czas umierać" ma trafić do kin 12 listopada 2020 roku. 

Bond intro
Bond intro
Przeczytaj także Wybrano najlepszego Bonda. Który aktor jest najpopularniejszym agentem 007?
Tagi: News James Bond Tom Hardy Daniel Craig