Daniel Radcliffe: "dzieciaki nie wierzą, że jestem Harrym Potterem"

Kamil Kacperski
25.10.2018 14:32
Daniel Radcliffe|undefined Fot. Shooting Star/Sipa USA/East News

Filmowa seria "Harry Potter" dała przepustkę do sławy wielu młodym aktorom - najlepiej wykorzystali ją Daniel Radcliffe i Emma Watson. Aktor do tego stopnia zmienił swój wizerunek, że fani go teraz nawet nie rozpoznają. 

Daniel Radcliffe po zakończeniu pracy nad serią filmów o Harrym Potterze podejmował się różnych ról - w "Swiss Army Man" zagrał pierdzące zwłoki, natomiast w "Imperium" wcielił się w agenta FBI udającego neonazistę. Aktor zdecydowanie pokazał wachlarz swoich umiejętności, dzięki czemu przestał się kojarzyć ludziom jedynie z produkcjami o nastoletnim czarodzieju.

>> Zobacz także: Ian McKellen: „Ludzie wciąż biorą mnie za Dumbledore’a” <<

Sam Radcliffe zauważył nawet, że większość dzieci nie wierzy, że występował kiedyś w "Harrym Potterze". W wywiadzie w programie "Morning Joe" emitowanym na stacji MSNBC aktor opowiedział co nieco na temat tego, jak teraz wyglądają jego spotkania z fanami:

Teraz mam często takie sytuacje, że podchodzą do mnie rodzice z dziećmi, którzy mówią: "to jest Harry Potter", a dzieciaki odpowiadają im: "nie ma mowy, nie wierzę".

Daniel Radcliffe: dzieci mnie nie poznają!

Aktor powiedział również, że nie znudziło mu się jeszcze spotykanie ludzi, którzy mówią mu o tym, jak wielki wpływ na ich dzieciństwo miała jego rola w "Harrym Potterze":

To bardzo dziwne, ale również urocze, kiedy ktoś podchodzi do mnie i mówi, mi: "byłeś wielką częścią mojego dzieciństwa". Dla mnie "Simpsonowie" byli czymś takim i pomysł, że to ja mogę zajmować u kogoś takie miejsce jest szalone i przepiękne. Jestem niesamowicie szczęśliwy, że stałem się sławny przez "Harry'ego Pottera", ponieważ jest to tak uwielbiana marka.

Daniel Radcliffe jest obecnie zajęty nagrywaniem swojego głosu do filmu "Playmobil: The Movie", w którym będą mu towarzyszyli Adam Lambert, znany z występów z zespołem Queen, a także Meghan Trainor, autorka hitu "All About That Bass". Premiera produkcji o zabawkach dla dzieci odbędzie się w sierpniu 2019 roku. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.