Daniel Radcliffe jako Wolverine zamiast Hugh Jackmana? Zobaczcie szkice koncepcyjne fanów

02.07.2019 12:53
Daniel Radcliffe jako Wolverine zamiast Hugh Jackmana? Zobaczcie szkice koncepcyjne fanów Fot. shutterstock.com

W sieci pojawiły się zdjęcia prezentujące gwiazdora serii filmów "Harry Potter" w nowej roli - tym razem jako mutanta, który jest najlepszy w tym, co robi, ale to co robi nie jest zbyt przyjemne. 

Hugh Jackman był Wolverine'em przez prawie 20 lat. Jego długoletnia przygoda z bohaterem przejdzie do historii. Ostatni film o X-Men z jego udziałem, czyli "Logan" jest powszechnie uważany za jedną z najlepszych produkcji w tym gatunku. Zastąpienie go będzie zatem zadaniem arcytrudnym, ponieważ Australijczyk jest niemalże synonimiczny z Loganem. Kto mógłby przejąć po nim pazury, cygaro i nieokrzesaną fryzurę?

Daniel Radcliffe nowym Wolverine'em? 

To pytanie zadają sobie fani od kilku ładnych lat. Propozycji było wiele - Tom Hardy, Scott Eastwood, może ktoś mniej znany? Niedawno do puli aktorów rozważanych do roli dodano jeszcze... Daniela Radcliffe'a. Brytyjczyk jest najlepiej znany z roli Harry'ego Pottera w 8 produkcjach opowiadających o nastoletnim czarodzieju.

Od czasów zakończenia prac nad sagą, aktor podejmował się wielu różnych mniej i bardziej wymagających ról wahających się od występów w wysokobudżetowych produkcjach ("Iluzja 2"), aż do niszowych przebojów ("Człowiek-scyzoryk"). Kto wie, może Radcliffe byłby zainteresowany rolą w wielkiej serii blockbusterów znanej pod nazwą Marvel Cinematic Universe?

Przeczytaj także

Na razie możemy jednak zobaczyć artystyczną wersję tego, jak Daniel Radcliffe mógłby wyglądać w roli Wolverine'a. Aktor niewątpliwie pasuje do Logana wzrostem - w końcu oryginalny komiksowy bohater mierzy około 160 centymetrów wzrostu, natomiast Radcliffe ma 1,65 metra wzrostu. Musiałby jednak sporo poćwiczyć do roli. Zobaczcie przykładowe dzieło Erathima:

Cóż, raczej nie powinniśmy się spodziewać informacji dotyczących castingu do roli mutantów w najbliższej przyszłości. Chociaż prawa do pokazywania X-Men i Fantastycznej Czwórki trafiły niedawno w ręce Disneya, to szef MCU Kevin Feige uczulił fanów, że nie powinni się nastawiać na szybkie wprowadzenie postaci do obecnego uniwersum. 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.