Daniel Radcliffe jest już znudzony oscarową aferą i opiniami ludzi, których ona nie dotyczyła

01.04.2022 11:11
Daniel Radcliffe jest już znudzony oscarową aferą i opiniami ludzi, których ona nie dotyczyła Fot. SplashNews.com/East News

Gwiazdor serii "Harry Potter" został niedawno zapytany o incydent na Oscarach (wiecie, o który chodzi). Aktor postanowił nie odpowiadać, twierdząc, że jest znudzony całą sprawą. 

Daniel Radcliffe jest znudzony sytuacją z Oscarów

Jak pewnie doskonale pamiętacie, Oscary 2022 zapisały się w historii rozrywki przez sytuację między Chrisem Rockiem a Willem Smithem. Ten pierwszy niesmacznie zażartował z żony tego drugiego, za co ten drugi dał mu "z liścia" w twarz.

Polecamy

To wywołało ogromną burzę, policja chciała aresztować Smitha, Rock nagle wyprzedał swoją trasę, a internet przez ostatnie dni zalewały wypowiedzi i opinie na temat tego incydentu. Jeżeli was również cała ta sytuacja nuży od praktycznie samego początku, to nie jesteście samotni w tej opinii - podziela ją również Daniel Radcliffe.

Jak gwiazdor "Harry'ego Pottera" wyjaśnił w rozmowie z Good Morning Britain:

Jestem już tak dramatycznie znudzony tym, że każdy się wypowiada na ten temat i ma swoją opinię. Nie chcę być kolejnym głosem w tej kakofonii.

Polecamy

Aktor odniósł się również do swoich własnych przeżyć z branżowych imprez i tego, jak radził sobie ze stresem, że prowadzący zaraz może zrobić pośmiewisko z kogokolwiek:

Kiedy jesteś dzieciakiem na takich imprezach, to nie jesteś pewien, czy jesteś obiektem żartów, czy śmieją się razem z Tobą. Więc ja po prostu siedziałem i myślałem w głowie: "Jak będę się uśmiechał, to wszystko pewnie szybko minie".

Aktor niedawno pojawił się w filmie komediowo-przygodowym "Zagubione miasto", w którym towarzyszy na ekranie Sandrze Bullock i Channingowi Tatumowi. Produkcja zadebiutowała 25 marca 2022 roku. Radcliffe obecnie pracuje nad rolą "Weird" Ala Jankovicha, którego zagra w filmie "WEIRD". 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.