Daniel Radcliffe superbohaterem Marvela? W kogo wcieli się odtwórca Harry'ego Pottera?

23.12.2019 08:49
Daniel Radcliffe superbohaterem Marvela? W kogo wcieli się odtwórca Harry'ego Pottera? Fot. Everett Collection/East News

Według niepotwierdzonych informacji Daniel Radcliffe jest brany pod uwagę jako aktor, który wcieli się w superbohatera znanego jako Moon Knight.

Czy gwiazda "Harry'ego Pottera" też pójdzie drogą wielu kolegów po fachu i dołączy do ciągle poszerzającego się filmowego uniwersum Marvela? Według najnowszych plotek tak właśnie będzie. Podobno Daniel Radcliffe ma zagrać samego Moon Knighta. 

Daniel Radcliffe jako Moon Knight?

Po "Avengers: Endgame" MCU wejdzie w nową fazę, a co za tym idzie, w świecie stworzonym przez Marvel Studios zadebiutuje wielu nowych bohaterów. Pojawią się nie tylko w filmach, ale również w powstających serialach. Jedną z najbardziej wyczekiwanych produkcji w odcinkach jest "Moon Knight" - historia Marca Spectora - człowieka, który dzięki egipskiemu bóstwu zyskał moce związane z księżycem i od tej pory walczy ze złem na ulicach Nowego Jorku. Tak przynajmniej sprawa wygląda w komiksach Marvela. Czy w serialu będzie podobnie?

Przeczytaj także

Jak podaje portal CBR, informacja o rzekomym angażu Radcliffe'a do "Moon Knighta" wypłynęła od dziennikarza Daniela Richtmana, który zamieścił ją na swoim Patreonie. 

Nazwisko Daniela Radcliffe'a pojawiło się w serialu "Moon Knight".

Jeżeli Radcliffe rzeczywiście otrzymał angaż do serialu, będzie to dla niego wyzwanie aktorskie. Nie tylko dlatego, że postać Moon Knighta zdecydowanie różni się od Harry'ego Pottera, ale przede wszystkim z powodu rozszczepienia osobowości głównego bohatera. Należy jednak pamiętać, że aktor zagrał nie tylko w serii o młodym czarodzieju, ale występował również w o wiele poważniejszych produkcjach, takich jak "Rogi" czy "Swiss Army Man". 

Przeczytaj także

"Moon Knight" - kiedy premiera?

Na razie informacja o angażu Radcliffe'a do serialu "Moon Knight" jest jedynie plotką. Produkcja tytułu jeszcze nie wystartowała, więc na potwierdzenie, bądź obalenie sensacyjnej informacji będziemy musieli poczekać co najmniej kilka miesięcy. Przedstawiciele Marvel Studios potwierdzili, że zobaczymy serial o tajemniczym herosie podczas D23 Expo 2019. Na razie nie zdradzono daty premiery "Moon Knighta". 

Przeczytaj także

Zobacz też: Marvel przygotowuje własną wersję "Harry'ego Pottera"? 

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.