Daniel Radcliffe ucieka z więzienia w zwiastunie "Escape from Pretoria" [WIDEO]

23.01.2020 14:03
Daniel Radcliffe ucieka z więzienia w zwiastunie "Escape from Pretoria" [WIDEO] Fot. kadr z wideo

Zobaczcie trailer thrillera, który pokazuje spektakularną ucieczkę więźniów w RPA.

Daniel Radcliffe mocno pracuje nad tym, by nie być kojarzonym tylko z filmami o Harrym Potterze. Jego filmografia jest naprawdę bogata i jak się okazuje wkrótce zobaczymy go w roli więźnia w filmie "Escape from Pretoria" w reżyserii Francis Annan.

Daniel Radcliffe ucieka z więzienia w zwiastunie "Escape from Pretoria" [WIDEO]

Thriller inspirowany jest książką Tima Jenkina "Inside Out: Escape from Pretoria Prison", która opowiada historię działaczy na rzecz Afrykańskiego Kongresu Narodowego Nelsona Mandeli w RPA. W 1978 roku Tim Jenkin, w którego wciela się Daniel Radcliffe oraz Stephen Lee (w tej roli Daniel Webber) trafiają do więzienia w Pretorii za swoją działalność. Nikt wcześniej nie zdołał uciec z tego więzienia, ale główni bohaterowie wpadają na pomysł stworzenia 10 drewnianych kluczy. Przygotowania do ucieczki trwają 2 lata.

Zobaczcie zwiastun filmu "Escape from Pretoria":

Przeczytaj także

"Escape from Pretoria" - kiedy premiera?

Obok Daniela Radcliffe'a i Daniela Webbera zobaczymy w filmie Marka Leonarda Wintera, Iana Harta i Nathaan Page'a. Film "Escape from Pretoria" obejrzymy 6 marca 2020.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.