22.03.2019 12:30

Danny "Maczeta" Trejo wystąpi w aktorskim filmie "Dora poznaje świat". Zagra małpkę Butka

Danny Trejo poinformował na Twitterze, że zagra w filmie "Dora poznaje świat". Nie wcieli się on jednak w złoczyńcę, ale w małpiego pomagiera nastoletniej podróżniczki.

Dora the Explorer
foto: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER/ materiały prasowe

Danny Trejo zagra Butka w filmie aktorskim "Dora poznaje świat". Taka wiadomość obiegła świat 21 marca 2019 roku. Amerykański aktor (tak, Trejo urodził się w Los Angeles i jest Amerykaninem) będzie podkładał głos niewinnej małpce zwanej Boots w wersji oryginalnej. Maczeta zapowiedział również, że już 23 marca podczas Nickelodeon Kid's Choice Awards 2019 pojawi się pierwszy pełnoprawny zwiastun produkcji o nastoletniej podróżnicze. 

Danny Trejo zagra w filmie Dora poznaje świat

Zanim jednak zobaczymy w akcji Dorę (w tej roli Isabela Moner) i usłyszymy Danny'ego Trejo w roli Butka, aktor zaprezentował nam oficjalny plakat produkcji, która zapowiada nam, że "Jej drugie imię to Podróżniczka":

Film oficjalnie zatytułowany jest "Dora i Miasto Złota". Dystrybutor produkcji opublikował niedawno opis fabuły produkcji, w którym potwierdzono, że Dora będzie teraz licealistką:

"

Dora (Isabela Moner) spędziła większość swego młodego życia, poznając wraz z rodzicami (Eva Longoria, Michael Peña) tajemnice dżungli. Nic jednak nie mogło przygotować jej na być może najbardziej ekstremalną przygodę – liceum! Ale, jak to Dora, nie byłaby sobą, gdyby nie wpakowała się w kolejne kłopoty. Przyjdzie jej – wspólnie z przyjaciółmi – udać się w naprawdę fascynującą i niebezpieczną misję. "

Breaking Bad
Breaking Bad
Przeczytaj także TOP 10: Najlepsze zagraniczne seriale kryminalne XXI wieku

Dora i Miasto Złota - obsada i data premiery

Oprócz Moner, Longorii, Peñy i Trejo, w filmie pojawi się również Benicio del Toro, który wcieli się w złoczyńcę Lisa Rabusia. Możecie być pewni w stu procentach, że poinformujemy was, gdy tylko pojawi się zwiastun "Dory i Miasta Złota". 

Polska premiera filmu "Dora i Miasto Złota" odbędzie się 16 sierpnia 2019 roku. 

Kamil Kacperski
Tagi: News