Darusz Gnatowski zmarł z powodu koronawirusa? Lekarze opowiedzieli o okolicznościach jego śmierci
21.10.2020 16:41
Darusz Gnatowski zmarł z powodu koronawirusa? Lekarze opowiedzieli o okolicznościach jego śmierci Fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Dariusz Gnatowski zmarł we wtorek 20 października 2020 roku. Aktor od lat zmagał się z cukrzycą, a do szpitala trafił w stanie ciężkim. Na temat jego śmierci wypowiedział się wicedyrektor placówki, do której trafił Gnatowski.

Dariusz Gnatowski zmarł 20 października w szpitalu im. Dietla w Krakowie. Miał 59 lat. Informację o jego śmierci potwierdził wicedyrektor Szpitala Specjalistycznego Marcin Mikos. 

Dariusz Gnatowski miał koronawirusa? Lekarze odpowiadają

Mikos udzielił w środę 21 października wywiadu dla TVN24, w którym opowiedział o okolicznościach śmierci Dariusza Gnatowskiego. Lekarz potwierdził, że aktor miał objawy koronawirusa, ale niestety nie zdążyli zrobić mu testu ze względu na bardzo poważny stan jego zdrowia. Gnatowski chorował od wielu lat na cukrzycę typu 2, ale według źródeł RMF FM przyczyną śmierci było zapalenie płuc i ciężka niewydolność oddechowa - te objawy często towarzyszą zarażeniu koronawirusem.

Przeczytaj także

Dariusz Gnatowski urodził się 24 maja 1961 roku w Rudzie Śląskiej. Ukończył krakowską Państwową Wyższą Szkołę Teatralną. Popularność zyskał jako aktor serialowy - wystąpił w takich produkcjach, jak m.in. "Ekstradycja", "Siedlisko", "13 posterunek", czy "Pierwsza miłość". Największą sławę przyniosła mu jednak rola Arnolda Boczka – sąsiada głównych bohaterów serialu "Świat według Kiepskich''. 

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.