27.04.2018 15:48

David Ayer wychwala na swoim Twitterze nowy film Marvela

David Ayer odpowiedzialny za reżyserię „Legionu samobójców” umieścił na swoim Twitterze bardzo pochlebną opinię o „Avengers: Infinity War”.

David Ayer Thanos
foto: Matt Baron/REX/Shutterstock/EAST NEWS; kadr ze zwiastuna "Avengers: Infinity War"

Odwieczny konflikt między Marvelem a DC trwa bezustannie, ale na pewno nie między filmowcami. David Ayer, który w 2016 roku zrealizował film „Suicide Squad” o grupie superłotrów z DC, wyraził swój zachwyt nad 3. częścią „Avengers” w mediach społecznościowych.

David Ayer o „Avengers: Infinity War”

Premiera „Avengers: Infinity War” była ogromnym wydarzeniem, które nie mogło umknąć uwadze żadnej osoby związanej z popkulturą. Nawet jeżeli komuś bliżej jest do konkurencji spod znaku DC. Dlatego też David Ayer postanowił nie kryć swojego zachwytu nad produkcją i udostępnił na Twitterze następujący post:

"

Marvel rządzi. Jestem dumny z ich sukcesu. Życie jest rzeką. Tak trzymać, bracie. Peace. "

Tweet Ayera pojawił się w odpowiedzi na zaczepkę jednego z fanów, który przy okazji premiery 3. części „Avengers” przypomniał mu jego wypowiedź sprzed dwóch lat - nieco mniej pochlebną niż powyższa. Promując swój film „Suicide Squad” w 2016 roku, reżyser napisał na swoim Twitterze „f*ck Marvel”. Później wprawdzie się z tego wycofał, tłumacząc, że faktycznie nie było to fajne i że tylko powtórzył ten zwrot po kimś innym. Post nie został mu jednak zapomniany, dlatego dziś reżyser obsypanego Złotymi Malinami filmu o wiele bardziej pokojowo podchodzi do superprodukcji Marvela.

Mimo słabego przyjęcia przez widzów i wielu negatywnych recenzji, „Legion samobójców” doczeka się kontynuacji. Jednak David Ayer nie stanie tym razem za kamerą. Czyżby pisząc tak pozytywne posty o Marvelu, liczył na angaż w przyszłych filmach MCU? Kto wie…

Film „Avengers: Infinity War” można aktualnie oglądać w kinach w całej Polsce. Premiera odbyła się 25 kwietnia 2018 roku. 

Natalia Hluzow
Tagi: Avengers: Infinity War Legion Samobójców