Dawid Ogrodnik na pierwszych zdjęciach z filmu o ks. Janie Kaczkowskim. Jest nie do poznania!

16.01.2020 15:07
Foto: WOJCIECH STROZYK/REPORTER|undefined Fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Studio filmowe Kino Świat zaprezentowało pierwsze zdjęcia Dawida Ogrodnika w roli księdza Jana Kaczkowskiego. Jego metamorfoza robi wrażenie!

Już w przyszłym roku zadebiutuje "Na pełnej petardzie" - film opowiadający o życiu księdza Jana Kaczkowskiego. W rolę duchownego wcieli się Dawid Ogrodnik, którego możemy podziwiać na pierwszych zdjęciach promujących produkcję. Metamorfoza aktora jest tak spektakularna, że naprawdę ciężko go rozpoznać. Zobaczcie sami.

Dawid Ogrodnik na pierwszych zdjęciach z filmu o ks. Janie Kaczkowskim

Dwukrotny laureat Orła oraz wielokrotny zwycięzca Festiwalu Filmowego w Gdyni już wkrótce zaprezentuje nam swoje nowe wcielenie. Dawid Ogrodnik wcielał się już między innymi w Tomasza Beksińskiego i Mietka Kosza. Teraz wystąpi w roli słynnego polskiego duchownego - księdza Jana Kaczkowskiego. W sieci ukazały się zdjęcia promocyjne, na których wyraźnie widać, że i tym razem aktor poddał się spektakularnej metamorfozie.

Foto: materiały prasowe Kino Świat Fot. Foto: materiały prasowe Kino Świat
Foto: materiały prasowe Kino Świat Fot. Foto: materiały prasowe Kino Świat
Foto: materiały prasowe Kino Świat Fot. Foto: materiały prasowe Kino Świat
Przeczytaj także

"Na pełnej petardzie", bo tak brzmi roboczy tytuł, to produkcja w reżyserii Krzysztofa Rzączyńskiego. Scenariusz wyszedł spod pióra Łukasza Ludkowskiego. Film trafi na ekrany kin w 2021 roku. Przybliżona data premiery nie jest obecnie znana.

Zobacz też: "W lesie dziś nie zaśnie nikt" - nowa zapowiedź polskiego horroru

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.