"Deadpool 2" - Cable kontra Wade Wilson na zakulisowym nagraniu z filmu

22.04.2020 12:25
"Deadpool 2" - Cable kontra Wade Wilson na zakulisowym nagraniu z filmu Fot. FaceToFace/REPORTER

Josh Brolin, który grał Cable'a w "Deadpoolu 2" postanowił podzielić się z fanami materiałem z planu, przedstawiającym przygotowania do walki z tytułowym bohaterem.

Chociaż od premiery "Deadpoola 2" minęło już trochę czasu, Josh Brolin postanowił podzielić się zakulisowym nagraniem, przedstawiającym przygotowania do jednej z kluczowych scen akcji, pochodzących z filmu. Udowodnił tym samym, że praca aktora to ciężki kawałek chleba.

"Deadpool 2" - Josh Brolin pokazał walkę z planu

Rok 2018 był dla Josha Brolina przełomem, ponieważ wystąpił w dwóch wielkich hitach kinowych - "Avengers: Infinity War" i "Deadpoolu 2". W pierwszym filmie wcielił się w Thanosa. W drugim zagrał o wiele bardziej pozytywną postać - Cable'a - syna Cyclopsa z X-Men, pochodzącego z alternatywnej przyszłości.

Przeczytaj także

Oba filmy cieszyły się ogromnym uznaniem wśród widzów. Świadomy tego aktor, postanowił zaprezentować wcześniej niepublikowany materiał z próby do jednej ze scen akcji. Wideo trafiło na Instagram Brolina.

Próba z różnymi sekwencjami sceny kaskaderskiej z "Deadpoola 2". Piękna, jeśli nie całkowicie zaangażowana grupa czująca się jak ryba w wodzie; chłopcy i dziewczęta, którzy wymagali, żebym odpuścił sobie pączka i działał na najwyższych obrotach. Szacunek, bracia i siostry.

Jak widać na powyższym nagraniu, Brolin nie tylko musiał opanować skomplikowaną choreografię walki, w której brał udział bez dublerów, ale również zadbać o formę. Zanim nakręcono fragment, który wszedł do finalnej wersji filmu, aktorzy musieli poświęcić wiele godzin na próbowaniu układu bijatyki.

Przeczytaj także

"Deadpool 3" - kiedy premiera?

Film kończy się, sugerując widzom, że niebawem czekają ich kolejne przygody najemnika z niewyparzoną gębą. Tym razem w powiększonym składzie, bo Deadpool zdobył trójkę nowych przyjaciół. Nad serią zawisły czarne chmury, kiedy Disney wykupił studio Fox, ale szefowie Marvela uspokajają, że "Deadpool" powróci w niezmienionej formie. Na razie nie wiadomo, kiedy to nastąpi. Ryan Reynolds odbył jednak spotkanie z przedstawicielami Disneya, więc prawdopodobnie "Deadpool 3" jest już na dobrej drodze do realizacji. 

Przeczytaj także

Zobacz też: Josh Brolin wpędził Dave'a Bautistę w kompleksy

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.