„Deadpool 2” w pierwszej zapowiedzi

Robert Skowronski
06.03.2017 09:10
„Deadpool 2” w pierwszej zapowiedzi Fot. kadr z wideo

Choć wydawało się, że film popadł w małe tarapaty, to sam Deadpool jest w pełni formy. Zobaczcie zapowiedź drugiej części obrazu o antybohaterze.

Materiał wyświetlany jest przed pokazami „Logana”, ale udało mu się już trafić do sieci w wysokiej jakości. Kolejne kopie kręcone smartfonami wyciekały do serwisu YouTube, więc studio Fox podjęło decyzję o udostępnieniu wideo.

Tim Miller, reżyser pierwszej odsłony, zrezygnował z kręcenia kontynuacji ze względu na różnice artystyczne, które pojawiły się między nim a Ryanem Reynoldsem. Na jego miejsce wskoczył David Leitch, współautor „Johna Wicka”, jednak odejście Tim Millera poskutkowało też tym, że z projektu zrezygnował kompozytor, Junkie XL.

Poniższe wideo nie jest częścią „Deadpoola 2”, ale zostało wyreżyserowane przez Davida Leitcha. Scenariusz do filmu przygotowują autorzy tego do pierwszej części, czyli Rhett Reese i Paul Wernick, ale pozyskali oni kolegę, który ma ich wesprzeć. Jest to Drew Goddard odpowiedzialny za dwa odcinki „Daredevila”.

W wideo wyświetlanym przed „Loganem” widzimy nie tylko Wade'a Wilsona. Jest również słynny Stan Lee. Zresztą sprawdźcie sami:

Film ma być kręcony jeszcze w 2017 roku, premiery mamy się spodziewać gdzieś w 2018. Według nieoficjalnych informacji „Deadpool 2” ma powstawać w dniach od 19 czerwca do 18 września 2017.

Warto zwrócić uwagę na napis na budce telefonicznej, w której Deadpool przywdziewa swój strój. Głosi on: „Nathan Summers cumming soon!”. Kim Jest Nathan Summers? Tak oczywiście nazywa się Cable. Nie wiadomo kto miałby go zagrać. Pojawiły się wieści, że w tej roli zobaczymy Pierce'a Brosnana, później mówiono, że angaż dostanie Russell Crowe. Według ostatnich doniesień twórcy myślą o Davidzie Harbourze znanym z roli Jima Hoppera w „Stranger Things”.

 

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.