"Deadpool 3" coraz bliżej? Kevin Feige chce podpisać z Ryanem Reynoldsem największą umowę w historii Marvela

05.10.2020 08:39
"Deadpool 3" coraz bliżej? Kevin Feige chce podpisać z Ryanem Reynoldsem największą umowę w historii Marvela Fot. SplashNews.com/EAST NEWS

Kiedy "Deadpool 3" trafi do kin? Być może niedługo się dowiemy. Według najnowszych informacji szef Marvel Studios chce podpisać dużą umowę z Ryanem Reynoldsem.

Czy Deadpool trafi w końcu do MCU? Wygląda na to, że wszystko zmierza w tym kierunku. Według niepotwierdzonych informacji Kevin Feige planuje spotkać się z Ryanem Reynoldsem w celu podpisania umowy, która dotyczyłaby przyszłości wygadanego najemnika pomiędzy Avengers, Spider-Manem i Strażnikami Galaktyki.

"Deadpool 3" - czy Ryan Reynolds podpisze umowę z Marvel Studios?

Od premiery filmu "Deadpool 2" wiele się zmieniło. Disney oficjalnie wykupił wytwórnię 20th Century Fox, a co za tym idzie przejął prawa do wielu postaci Marvela, których jeszcze nie miał. Mowa o bohaterach związanych z Fantastic Four i X-Men, w tym Deadpoola. Jakiś czas temu Reynolds potwierdził, że Wade Wilson trafi do MCU i ma się to stać szybciej, niż wszyscy myślą, ale wygląda na to, że pandemia koronawirusa skutecznie pokrzyżowała plany filmowców.

Przeczytaj także

Jak donosi The Direct, szef Marvel Studios - Kevin Feige ma zamiar spotkać się z Reynoldsem i zaangażować aktora w podpisanie "największej umowy w historii MCU". Na razie nie wiadomo, co dokładnie kryje się pod tym tajemniczym sformułowaniem, ale można być pewnym, że chodzi o kontynuację "Deadpoola", a może nawet crossover tego antybohatera z superherosami Marvel Studios. 

Przeczytaj także

Z niepotwierdzonej informacji wynika, że Reynolds zostanie nową gwiazdą numer jeden MCU i będzie opłacany wyżej niż jakikolwiek aktor związany obecnie z kinowym uniwersum. Feige na razie nie skomentował tych doniesień. Milczy również Reynolds, więc niewykluczone, że coś jest na rzeczy, tym bardziej że szef Disneya potwierdził obecność Deadpoola w filmach Marvela, tuż po wykupieniu Foxa.

Przeczytaj także

"Deadpool" częścią multiwersum Marvela?

Po ostatnich doniesieniach związanych ze "Spider-Manem 3" istnieje możliwość, że Disney zdecyduje się na stworzenie kinowego multiwerusm i Deadpool trafi do alternatywnej rzeczywistości, w której będzie musiał się odnaleźć. Podejrzenia wynikają z ponownego angażu Jamie Foxxa do roli Electro. Aktor wcielał się w tego złoczyńcę w poprzedniej serii i Spider-Manie. Ostatnio potwierdził, że rzeczywiście wystąpi w filmie MCU, ale będzie wyglądał inaczej niż w "The Amazing Spider-Man 2".

Przeczytaj także

Na razie wszystko są to jednak tylko domysły. Prawda może okazać się zupełnie inna, ale należy pamiętać, że nadchodzące seriale "WandaVision", "Loki" i "What If?" oraz film "Doctor Strange in the Multiverse of Madness" zapowiadają wprowadzenie do MCU alternatywnych światów. Być może kolejne fazy kinowego uniwersum Marvela pójdą właśnie w tym kierunku. Fani muszą się na razie uzbroić w cierpliwość.

Przeczytaj także

Zobacz też: Gwiazdor "The Boys" jako nowy Wolverine? Jak aktor wyglądałby w roli X-Mana?

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.