Deadpool i Nick Fury w jednym filmie

Kamil Dachnij
11.05.2017 16:17
Deadpool i Nick Fury w jednym filmie Fot. Kadr z video

Nowy zwiastun filmu „Bodyguard Zawodowiec”, którego gwiazdami są Ryan Reynolds i Samuel L. Jackson, zapowiada ekscytujące połączenie kino akcji z komedią kumplowską. 

Duet Ryan Reynolds-Samuel L. Jackson nie może nie wypalić. Nadchodzący film studia Lionsgate, „Bodyguard Zawodowiec”, może okazać się dużym hitem, gdy uderzy do kin latem 2017 roku. Reynolds za sprawą „Deadpoola” pokazał, że rzucać mięsem potrafi z niemałym wdziękiem. Jednak nigdy wcześniej nie występował przed aktorem, który doprowadził tę sztukę do perfekcji. Samuel L. Jackson z tą umiejętnością się po prostu urodził. Stąd zderzenie Wade Wilsona i odtwórcy Nicka Fury’ego w komedii sensacyjnej zapowiada się niezwykle ciekawie. I zabawnie. Zobaczcie zwiastun:

O co chodzi w filmie? Oto opis dystrybutora:

Jackson Smith (Ryan Reynolds) jest najlepszym ochroniarzem na świecie. Niektórzy twierdzą, że jeśli chroni cię Smith, stajesz się nieśmiertelny. Jednak tym razem zadanie może przerosnąć nawet jego. Smith ma przetransportować przez pół świata byłego płatnego zabójcę (Samuel L. Jackson), który zdecydował się zeznawać przeciw zbrodniarzowi wojennemu, którego reżim ma na sumieniu tysiące istnień. Ich tropem rusza cała armia agentów, płatnych morderców i łowców nagród, a po drodze okaże się, że nie tylko ich życie będzie zagrożone. Oskarżony zbrodniarz jest gotowy skorzystać z pomocy terrorystów, byle nie dopuścić do procesu. 

Reżyserem obrazu jest Patrick Hughes (Niezniszczalni 3), zaś scenarzystą Tom O’ Connor. W filmie występują także Gary Oldman, Salma Hayek, Richard E. Grant oraz Elodie Yung. Polska premiera filmu zapowiada jest na 18 sierpnia 2017 roku. 

Kamil Dachnij Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.