Deadpool może mieć chłopaka w 2. cześci

Robert Skowronski
04.01.2017 11:26
Deadpool może mieć chłopaka w 2. cześci Fot. kadr z wideo

Niegrzeczny antybohater dał się poznać jako zwolennik kobiecej urody, ale druga odsłona serii może to zmienić. Przynajmniej według tego co powiedział sam Ryan Reynolds.

„Deadpool 2” już szykuje się, aby wejść w fazę produkcji. Po drodze pojawiło się sporo komplikacji, gdy doszło do konfliktu między Reynoldsem a Timem Millerem, w wyniku którego drugi z wymienionych opuścił projekt. W jego ślady poszedł następnie Junkie XL, odpowiedzialny za warstwę muzyczną dzieła z 2016 roku.

Najnowsza wieść dotycząca filmu głosi, że Wade Wilson może mieć na ekranie chłopaka. W zakończeniu pierwszej części bohater oddawał się pocałunkom ze swoją dziewczyną Vanessą, w którą wcieliła się Morena Baccarin, ale to się może zmienić. Opowiedział o tym sam Ryan Reynolds twierdząc, że Deadpool może stać się pierwszym biseksualnym bohaterem Marvela:

To czym miłość jest dla Deadpoola nie musi się pokrywać z tym co o niej myśli Batman czy ktokolwiek inny. Myślę, że ten wątek może zostać bardziej pociągnięty. Deadpool jest outsiderem pod każdym względem.

Marvel sporo ryzykował oznaczając film kategorią wiekową R. Jednak opłaciło się, gdyż obraz zarobił 783 miliony dolarów na całym świecie. Zyskał też kilka nominacji do Złotych Globów. Reynolds uważa, że w przypadku sequela powinno się zaryzykować jeszcze bardziej i poeksperymentować z seksualnością bohatera. Ważne tylko, żeby pozostać wiernym temu jaka jest postać:

Takie rozwiązanie nie jest dla nas problemem, bo i tak zostaliśmy zakazani w Chinach. Dostaliśmy tam kategorię „goń się”. Jedyną rzecz jaką musimy rozważyć posuwając się na przód to to czy pozostajemy wierni kanonowi, który sami stworzyliśmy i pielęgnowaliśmy. Jedną z tych rzeczy jest to, że Deadpool jest zakochany w Vanessie. Nie kocha jej tylko dlatego, że jest kobietą. Jest w niej po prostu prawdziwie zakochany. Większość komiksowych bohaterów jest heteroseksualna albo homoseksualna. Pomysł na Deadpoola wydaje nam się interesujący i przełomowy. Mam nadzieję, że będzie mogło to ewoluować w coś większego.

20th Century Fox kilka miesięcy temu oficjalnie ogłosiło, kto wyreżyseruje drugą część serii. Za kamerą stanie David Leitch, ceniony kaskader z 20-letnim stażem i współautor dobrze przyjętego przez widzów „Johna Wicka”. Obraz ma zadebiutować w 2018 roku.

Od jakiegoś czasu mówi się o ewentualności spotkania na ekranie Wolverine'a i Deadpoola. Sprawa leży w pazurach Rosomaka. Hugh Jackman od dawna odgraża się, że „Logan” będzie ostatnim obrazem, w którym pojawi się jako jeden z X-Menów. Ale wszystko się może przecież jeszcze zmienić.

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.