Deadpool na urodzinach. Nowe zdjęcia z planu zdjęciowego kontynuacji

Kamil Dachnij
27.06.2017 16:02
Deadpool na urodzinach. Nowe zdjęcia z planu zdjęciowego kontynuacji Fot. kadr z filmu

Historia Wade’a Wilsona okazała się nieoczekiwanie ogromnym sukcesem i wszyscy niecierpliwie oczekują 2. części. 

Jeszcze nie wiemy nic o fabule sequela do szalenie popularnego „Deadpoola” z 2016 roku, ale możemy się spodziewać, że Najemnik znowu dostarczy nam sporo frajdy. Powoli napływają kolejne zdjęcia z planu filmowego, który obecnie znajduje się w Vancouver w Kanadzie. Pierw widzieliśmy Ryana Reynoldsa w swoim kostiumie, jak relaksował się przed zamkiem Hatley w tymże mieście, który w świecie filmowym znany jest jako instytut Profesora X z X-Menów. Teraz do sieci trafiły fotografie o dość nietypowym charakterze. Mianowicie, widzimy na nich Deadpoola doskonale bawiącego się na dziecięcej imprezie urodzinowej.

Reżyserem sequela jest David Leitch, który był odpowiedzialny za pierwszą część „Johna Wicka” z 2014 roku. Już niebawem, bo 28 lipca 2017 roku ponownie zobaczymy jego pracę za sprawą bardzo dobrze zapowiadającego się filmu „Atomic Blonde” z Charlize Theron. Obecność Leitcha jest bez wątpienia jedną z najlepszych wiadomości, bo możemy być więcej jak pewni, że sceny akcji będą utrzymane na wysokim poziomie. Twórcami scenariusza są, tak jak przy pierwszym „Deadpoolu”, Paul Wernick i Rhett Reese. Czyli prawdopodobnie czeka nas znowu specyficzna mieszanka żartów sytuacyjnych z sucharami. W filmie zobaczymy m.in. Josha Brolina w roli Cable’a, Zazie Beetz jako Domino, Jacka Kesy jako złoczyńcę Black Tom oraz Briannę Hildebrand jako Negasonic Teenage Warhead.  

Przypomnijmy, że pierwszy „Deadpool”, którego premiera w Polsce odbyła się 12 lutego 2016 roku, zarobił na całym świecie 783 miliony dolarów. Jest to osiągnięcie o tyle duże, gdy weźmiemy pod uwagę kategorią wiekową filmu, czyli R. Filmy komiksowe nie za często sięgają do treści bardziej przeznaczonych dla starszych widzów, aniżeli dzieci, ale w tym wypadku się udało. „Deadpool” przetarł szlak m.in. dla „Logana: Wolverine” czy nadchodzącego reboota „Hellboya”.

Premiera sequela odbędzie się 12 stycznia 2018 roku

 

Kamil Dachnij Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.