27.06.2017 16:02

Deadpool na urodzinach. Nowe zdjęcia z planu zdjęciowego kontynuacji

Historia Wade’a Wilsona okazała się nieoczekiwanie ogromnym sukcesem i wszyscy niecierpliwie oczekują 2. części. 

Deadpool na urodzinach. Nowe zdjęcia z planu zdjęciowego kontynuacji
foto: kadr z filmu

Jeszcze nie wiemy nic o fabule sequela do szalenie popularnego „Deadpoola” z 2016 roku, ale możemy się spodziewać, że Najemnik znowu dostarczy nam sporo frajdy. Powoli napływają kolejne zdjęcia z planu filmowego, który obecnie znajduje się w Vancouver w Kanadzie. Pierw widzieliśmy Ryana Reynoldsa w swoim kostiumie, jak relaksował się przed zamkiem Hatley w tymże mieście, który w świecie filmowym znany jest jako instytut Profesora X z X-Menów. Teraz do sieci trafiły fotografie o dość nietypowym charakterze. Mianowicie, widzimy na nich Deadpoola doskonale bawiącego się na dziecięcej imprezie urodzinowej.

Reżyserem sequela jest David Leitch, który był odpowiedzialny za pierwszą część „Johna Wicka” z 2014 roku. Już niebawem, bo 28 lipca 2017 roku ponownie zobaczymy jego pracę za sprawą bardzo dobrze zapowiadającego się filmu „Atomic Blonde” z Charlize Theron. Obecność Leitcha jest bez wątpienia jedną z najlepszych wiadomości, bo możemy być więcej jak pewni, że sceny akcji będą utrzymane na wysokim poziomie. Twórcami scenariusza są, tak jak przy pierwszym „Deadpoolu”, Paul Wernick i Rhett Reese. Czyli prawdopodobnie czeka nas znowu specyficzna mieszanka żartów sytuacyjnych z sucharami. W filmie zobaczymy m.in. Josha Brolina w roli Cable’a, Zazie Beetz jako Domino, Jacka Kesy jako złoczyńcę Black Tom oraz Briannę Hildebrand jako Negasonic Teenage Warhead.  

Przypomnijmy, że pierwszy „Deadpool”, którego premiera w Polsce odbyła się 12 lutego 2016 roku, zarobił na całym świecie 783 miliony dolarów. Jest to osiągnięcie o tyle duże, gdy weźmiemy pod uwagę kategorią wiekową filmu, czyli R. Filmy komiksowe nie za często sięgają do treści bardziej przeznaczonych dla starszych widzów, aniżeli dzieci, ale w tym wypadku się udało. „Deadpool” przetarł szlak m.in. dla „Logana: Wolverine” czy nadchodzącego reboota „Hellboya”.

Premiera sequela odbędzie się 12 stycznia 2018 roku

Czekacie na 2. część?

Kamil Dachnij
Tagi: Duperele Deadpool