Deadpool nabija się z X-Men w nowym zwiastunie 2. części filmu

Sergiusz Kurczuk
22.03.2018 14:54
Deadpool (Ryan Reynolds)|undefined Fot. kadr z filmu: Deadpool 2

Dowcipasy z profesora Xaviera? Są! Przemoc w najróżniejszych formach? Jest! Zabijanie złych na szpilkach? Też jest! Do sieci trafił najnowszy zwiastun filmu „Deadpool 2”.

Na ten dzień czekali wszyscy fani wygadanego najemnika. Studio 20th Century Fox postanowiło podzielić się kolejnym zwiastunem drugiej części przygód Deadpoola. O filmie było stosunkowo cicho. Wcześniej pojawił się jeden teaser, a pod koniec roku ujawniono plakat. To wydarzenie okazało się kamyczkiem napędzającym lawinę akcji marketingowej. Do tej pory dostaliśmy kolejny teaser i dwa zwiastuny, dzięki którym jeszcze bardziej nie możemy się doczekać na nowy film Davida Leitcha.

„Deadpool 2” - nowy zwiastun

W sieci zaprezentowano kolejny trailer „Deadpoola 2”. Oczywiście pojawiają się w nim sceny, które mogliśmy zobaczyć w poprzednich zapowiedziach, ale zdecydowanie większą część stanowią całkiem nowe fragmenty filmu. Widzimy w nich dobrze znanych, jak i zupełnie nowych bohaterów. Oczywiście pierwsze skrzypce gra Ryan Reynolds w tytułowej roli, ale mamy okazję przyjrzeć się również własnej drużynie szalonego antybohatera. Tak, w 2. części „Deadpoola” dojdzie do zawiązania grupy X-Force! Przy okazji wbija szpilę X-Men, Wonder Woman i Black Pantherowi, wykonując charakterystyczny gest skrzyżowanych rąk. 

Poznaliśmy też więcej szczegółów dotyczących fabuły filmu. Okazuje się, że Cable (Josh Brolin) przybył do przeszłości z powodu tajemniczego chłopca, który prawdopodobnie jest obdarzony mocą manipulowania, a może nawet generowania ognia. Czyżby twórcy postanowili pośmiać się z serii „Terminator”? Sam Deadpool nie byłby sobą, gdyby nie używał niewybrednych żartów. W jednej ze scen widzimy... jak jeździ w kółko na wózku profesora Xaviera, świetnie się przy tym bawiąc.

Zwiastun wskazuje na to, że podczas seansu czeka nas dobra zabawa, a sam film będzie godnym następcą jedynki. Miejmy nadzieję, że tak się stanie, bo jak nie, wynajmiemy Deadpoola i naślemy go na twórców produkcji. „Deadpool 2” trafi do polskich kin już 18 maja 2018 roku. Nie możemy się doczekać!

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.