Deadpool powraca w pierwszym teaserze drugiej części

Sergiusz Kurczuk
15.11.2017 15:48
Deadpool powraca w pierwszym teaserze drugiej części Fot. 20th Century Fox/YouTube

Deadpool znowu w akcji. Jak zwykle drwi, śmieszy, łamie 4. ścianę, zabija i... maluje! Zobacz pierwszy teaser kolejnego filmu o wygadanym najemniku.

Do premiery „Deadpoola 2” zostało jeszcze trochę czasu, ale studio 20th Century Fox już rozpoczęło akcję marketingową. Na początku listopada 2017 otrzymaliśmy pierwszy rodzinny film oraz niespodziankę w postaci głównego bohatera na okładce magazynu dla pań. Całość utrzymana została w klimacie amerykańskiej popkultury lat 80., a Deadpool wystąpił w roli szefa kuchni. Twórcy filmu postanowili pociągnąć (he, he) ten klimat i w pierwszym zwiastunie też się pojawia. Tym razem Wade Wilson przeistacza się w Boba Rossa - amerykańskiego showmana, który za pośrednictwem telewizji uczył obywateli Stanów Zjednoczonych malarstwa.

Deadpool też maluje i to jak! Nie mogło oczywiście zabraknąć typowych dla wygadanego najemnika żarcików. To co, że są na poziomie gimbusa? Nas śmieszą! Oprócz klimatycznej i zabawnej parodii Rossa otrzymujemy też pierwsze kadry z nadchodzącego filmu, w których widzimy dobrze znane i całkiem nowe postacie. Niestety w teaserze nie pojawia się Cable. Na Nathana Summersa będziemy musieli poczekać do kolejnej zapowiedzi. 

Premiera filmu planowana jest na 1 czerwca 2018 roku. Za film odpowiedzialny będzie David Leitch, reżyser pracujący przy „Johnie Wicku” i twórca „Atomic Blonde” w jednej osobie. Oprócz Ryana Reynoldsa, w produkcji pojawią się Josh BrolinZazie BeetsMorena Baccarin, T.J. Miller, Brianna Hildebrand, Leslie Uggams, Stefan Kapicic i  Karan Soni. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.