Deadpool powraca w pierwszym teaserze drugiej części

Sergiusz Kurczuk
15.11.2017 15:48
Deadpool powraca w pierwszym teaserze drugiej części Fot. 20th Century Fox/YouTube

Deadpool znowu w akcji. Jak zwykle drwi, śmieszy, łamie 4. ścianę, zabija i... maluje! Zobacz pierwszy teaser kolejnego filmu o wygadanym najemniku.

Do premiery „Deadpoola 2” zostało jeszcze trochę czasu, ale studio 20th Century Fox już rozpoczęło akcję marketingową. Na początku listopada 2017 otrzymaliśmy pierwszy rodzinny film oraz niespodziankę w postaci głównego bohatera na okładce magazynu dla pań. Całość utrzymana została w klimacie amerykańskiej popkultury lat 80., a Deadpool wystąpił w roli szefa kuchni. Twórcy filmu postanowili pociągnąć (he, he) ten klimat i w pierwszym zwiastunie też się pojawia. Tym razem Wade Wilson przeistacza się w Boba Rossa - amerykańskiego showmana, który za pośrednictwem telewizji uczył obywateli Stanów Zjednoczonych malarstwa.

Deadpool też maluje i to jak! Nie mogło oczywiście zabraknąć typowych dla wygadanego najemnika żarcików. To co, że są na poziomie gimbusa? Nas śmieszą! Oprócz klimatycznej i zabawnej parodii Rossa otrzymujemy też pierwsze kadry z nadchodzącego filmu, w których widzimy dobrze znane i całkiem nowe postacie. Niestety w teaserze nie pojawia się Cable. Na Nathana Summersa będziemy musieli poczekać do kolejnej zapowiedzi. 

Premiera filmu planowana jest na 1 czerwca 2018 roku. Za film odpowiedzialny będzie David Leitch, reżyser pracujący przy „Johnie Wicku” i twórca „Atomic Blonde” w jednej osobie. Oprócz Ryana Reynoldsa, w produkcji pojawią się Josh BrolinZazie BeetsMorena Baccarin, T.J. Miller, Brianna Hildebrand, Leslie Uggams, Stefan Kapicic i  Karan Soni. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.