Deadpool przejmuje Manchester United w nowym wideo promującym film „Deadpool 2”

Kamil Kacperski
15.05.2018 11:30
Deadpool przejmuje Manchester United w nowym wideo promującym film „Deadpool 2” Fot. kadr z wideo

Akcja promocyjna „Deadpoola 2” trwa w najlepsze, ale jak tłumaczy sam najemnik - trzeba podwoić wysiłek, jeżeli nie chce się być stłamszonym przez „Avengers: Infinity War”.

Deadpool przejął władzę nad klubem Manchester United w najnowszym filmiku promującym nadchodzącą produkcję o najemniku z niewyparzoną gębą. Zabawne wideo rozpoczyna się od reakcji kibiców, którzy na początku nie wierzą w to, co widzą, ale po krótkiej chwili stwierdzają, że „nowe stroje wyglądają obłędnie”. Następnie przechodzimy do szatni piłkarzy, którzy zamiast koszulek ze swoimi nazwiskami widzą trykoty z numerem 2 i podpisem „Deadpool”.

Reakcje piłkarzy mówią same za siebie - Jesse Lingard pyta się marketingowców „co to za g*wno”, a Luke Shaw krótko komentuje, że „to jest chore”. Dalej widzimy niezadowolonego Michaela Carricka, którego przekonują, że cała akcja jest specjalnym prezentem dla ich 659 milionów fanów na całym świecie. Cóż, trudno uwierzyć, żeby każdy wielbiciel Manchesteru United był zadowolony z takiej sytuacji:

Piłkarze Manchesteru United pomagają w promocji Deadpoola 2

Po sytuacji w szatni przyszedł czas na mecz. Na boisko wychodzą Alexis Sanchez i Juan Mata, którzy są zniesmaczeni przejęciem Manchesteru United przez Deadpoola i z niedowierzaniem patrzą na obecne wszędzie logotypy filmu „Deadpool 2”. Nie uchodzi im to na sucho, ponieważ całą sytuację przez lornetkę obserwuje sam najemnik, który klnie pod nosem „co do Pogby!”, a następnie krytykuje piłkarzy, że ci nie mają na sobie jego oficjalnych ochraniaczy na kolana.

Deadpool następnie stwierdza, że za takie karygodne zachowanie oberwie się Jose Mourinho, czyli trenerowi Czerwonych Diabłów. Trzeba przyznać, że ludzie zajmujący się marketingową stroną nadchodzącego filmu o najemniku z niewyparzoną gębą po raz kolejny zasłużyli na medal. Promocja „Deadpoola 2” chyba przebija zabiegi przygotowane na potrzeby pierwszej produkcji o Wadzie Wilsonie, ale trudno się temu dziwić - jak w spocie przyznaje sam Deadpool:

Kiedy rywalizuje się z „Avengers: Infinity War”, to trzeba podwoić swoje wysiłki.

Deadpool 2 - bilety, premiera

Pierwsze pokazy „Deadpoola 2” odbywają się już od 15 maja 2018 roku. Oficjalna premiera odbędzie się 18 maja. W Polsce film będzie dostępny z napisami oraz w wersji z dubbingiem. Na którą wybierzecie się do kina?

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.