11.05.2018 17:17

Deadpool przeprosił Davida Beckhama za żart o „uprawianiu seksu z puszką helu”

Marketingowcy odpowiedzialni za promowanie filmów o Deadpoolu po raz kolejny zasłużyli na podwyżkę. Zobaczcie przeprosiny w wykonaniu samego najemnika z niewyparzoną gębą.

Deadpool i David Beckham
foto: kadr z wideo

Deadpool postanowił przeprosić Davida Beckhama za wyjątkowo niewybredny żart pochodzący z pierwszej części przygód o odzianym w czarno-czerwony kostium antybohaterze. W jednej ze scen, Wade Wilson rozmawia ze swoją współlokatorką, Ślepą Al. W trakcie dyskusji postać Reynoldsa podważa słowa kobiety, twierdząc, że wygląd jest wszystkim. Jako przykład przytoczył Beckhama, twierdząc, że „brzmi, jakby uprawiał ustami seks z puszką helu”.

Kanadyjski najemnik stwierdził, że musi przeprosić za swoje niegrzeczne zachowanie. W związku z tym postanowił wybrać się do domu Beckhama, aby przeprosić byłego piłkarza osobiście. Zobaczcie, jak mu poszło:

Deadpool przeprasza Beckhama

Deadpool próbuje naprawdę dużo różnych sposobów, by przeprosić byłego piłkarza Manchesteru United, PSG, La Galaxy, czy AC Milanu. Stara się podarować mu kwiaty, mnóstwo balonów napełnionych helem, a także śpiewa z zespołem mariachi. Kiedy wszelkie próby zawodzą, antybohater wyciąga ostateczną broń - podaje Beckhamowi bilety na Mistrzostwa Świata w piłce nożnej, które odbędą się w Rosji.

Taki prezent powoduje, że Becks przytula Deadpoola, który (oczywiście) nie chce wypuścić ze swoich ramion byłego kapitana piłkarskiej reprezentacji Anglii. Beckham pyta następnie kanadyjskiego antyherosa, za co ten go właściwie przeprasza. Deadpool odpowiada, że za wspomniany na początku tekstu żart o helu. Były piłkarz mówi, że nie przypomina sobie takiej sytuacji, po czym wymienia mu listę rzeczy, za które powinien przeprosić: „Zielona Latarnia”, „R.I.P.D.”, czy „Selfless”.

Deadpool 2 - premiera

Wnioskując po wstępnych opiniach krytyków, „Deadpool 2” wydaje się być wartym waszych pieniędzy seansem. Film pojawi się w kinach 18 maja 2018 roku, chociaż pierwsze pokazy odbędą się już we wtorek 15 maja.

Kamil Kacperski
Tagi: Deadpool