Deadpool tańczy na ulicach Korei

Robert Skowronski
08.02.2016 11:09
Deadpool tańczy na ulicach Korei Fot. kadr z wideo

Bohater, czy też może antybohater, którego przygody trafią na ekrany 12 lutego 2016, to niezwykle nadpobudliwa postać. Widać to zarówno na ekranie, jak i poza nim.

Sztuki walki są prawie jak taniec, tylko taki, w którym partner wychodzi z obitą twarzą i posiniaczonym ciałem. Jeżeli jednak ograniczyć kontakt pięści z facjatą drugiej osoby, to wszystkie wyskoki i kopnięcia przemieniają się nagle w spektakularne figury. Dowodem na to flash mob zorganizowany przez grupę K-Tigers na ulicach Korei Południowej.

W zwiastunie „Deadpoola” możemy usłyszeć kawałek DMX'a o tytule „X Gon' Give It To Ya”. Hiphopowy puls dla ludzi z K-Tigers okazał się być idealnym podkładem muzycznym do nowoczesnego tańca w postaci breakdance'u, poppingu i lockingu. Bohater grany w filmie przez Ryana Reynoldsa to wesoły gość, więc wykorzystanie jego wizerunku do ulicznych wygibasów było jak najbardziej na miejscu.

Zobaczcie deadpoolowy flash mob z Korei, który mógłby zostać włączony do 92 tanecznych scen zebranych w 1 klipie:

To jednak nie wszystkie niespodzianki związane z promocją filmu. Podczas Super Bowl 2016 zaprezentowano nowy teaser produkcji w reżyserii Tima Millera:

Deadpool na kartach komiksu stworzonego przez Fabiana Nicieza oraz Roba Liefelda po raz pierwszy pojawił się w 1991 w zeszycie „New Mutants” nr. 98. Na ekranie ten antybohater zadebiutował w filmie „X-Men Geneza: Wolverine” z 2009 roku.

Dzieło Millera stanowi spin-off obrazów rozgrywających się w uniwersum „X-Men”. Oprócz Ryana Reynoldsa w filmie występuje też m.in. Stefan Kapicic jako Colossus oraz Morena Baccarin jako Copycat. Autorem muzyki do „Deadpoola” został Tom Holkenborg, znany też jako Junkie XL.

Jak Wam się podoba taneczna akcja z Korei?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.