Deadpool tańczy w szpilkach w nowym klipie Celine Dion promującym film „Deadpool 2”

Kamil Kacperski
04.05.2018 10:15
Deadpool tańczy w szpilkach w nowym klipie Celine Dion promującym film „Deadpool 2” Fot. kadr z wideo

Nowy utwór Dion nosi tytuł „Ashes” i promuje nadchodzący film o Najemniku z niewyparzoną gębą. Zobaczcie, jak Deadpool tańczy na szpilkach do powolnej ballady autorstwa kanadyjskiej wokalistki. 

Dwójka najbardziej znanych Kanadyjczyków na świecie połączyła siły, by dać ludziom niezapomniany performance muzyczno-taneczny. Celine Dion zgodziła się napisać utwór na potrzeby sequela „Deadpoola”, natomiast sam czerwono-czarny najemnik przedstawił widzom niesamowity taniec będący połączeniem pląsów godowych czapli i burleski. 

Podchodząc do sprawy na poważnie - tancerz w kostiumie Deadpoola poradził sobie naprawdę dobrze z wymagającą choreografią pełną obrotów, upadków i innych fizycznie ciężkich do wykonania figur. Z resztą zobaczcie sami:

Deadpool i Celine Dion łączą siły

Oczywiście Najemnik z niewyparzoną gębą nie byłby sobą, gdyby nie wtrącił swoich trzech groszy. Po zakończeniu utworu, twórcy przedstawili widzom krótką scenkę rodzajową, w której Deadpool jest wzruszony tym, co przed chwilą usłyszał, prosi jednak wokalistkę, aby nieco spuściła z tonu i zamiast wykonania 11/10, przygotowała coś bardziej w stylu 5/10, góra 5,5/10. W końcu to nie jest „Titanic”.

Artystka tłumaczy swojemu kanadyjskiemu rodakowi, że jej głos nie schodzi z poziomu 11/10, a następnie mówi mu: „goń się, Spider-Manie!”. Deadpool na tę obelgę reaguje westchnięciem i odpowiada, że mógł do tej roboty wziąć N*Sync. I o ile wizja powrotu Justina Timberlake'a do włosów wyglądających jak makaron z zupki chińskiej jest bardzo kusząca, o tyle muzycznie Dion jest zdecydowanie lepszym wyborem.

„Deadpool 2” pojawi się w kinach 18 maja 2018 roku, natomiast już teraz można posłuchać playlisty Deadpoola na Spotify, na której znajdują się nie tylko utwory z nadchodzącego filmu, ale również jego stare ulubione kawałki, a wśród nich m.in. Toto z przebojem „Africa”. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.