Deadpool trolluje zwiastun „Avengers: Infinity War”

Sergiusz Kurczuk
30.03.2018 15:15
Deadpool trolluje zwiastun „Avengers: Infinity War” Fot. Mightyraccoon!/YouTube

Nowy zwiastun „Avengers: Infinity War”? Nuuuda! Z Deadpoolem w prawie wszyskich rolach dopiero jest zabawa!

W komiksowym świecie Marvela bez problemu koegzystują postacie z różnych bajek. Poważny i mocno osadzony w rzeczywistości Punisher, walczy ramię w ramię z demonicznym Ghost Riderem, nordycki bóg piorunów pomaga genialnemu naukowcowi-milionerowi, gadający zmutowany szop pracz nie jest niczym dziwnym dla łysego telepaty na wózku inwalidzkim, a potężny mag akceptuje istnienie fanki komiksów, która przeniknęła do papierowego świata i wskoczyła w spandeksowe wdzianko. W filmach opartych na komiksach Marvela nie jest już tak kolorowo. Niebawem premiery dwóch nowych produkcji z postaciami Domu Pomysłów w rolach głównych. Mowa oczywiście o „Avengers: Infinity War” oraz „Deadpoolu 2”. Co by było, gdyby wygadany najemnik też postanowił podjąć walkę o Kamienie Nieskończoności?

„Avengers: Infinity War” - parodia z Deadpoolem

Na to pytanie postanowili odpowiedzieć twórcy kanału YouTube Mightyraccoon!. Z tego powodu wzięli na warsztat 2. zwiastun filmu braci Russo i postanowili zamieścić w nim Deadpoola. Egocentryczny najemnik nie byłby sobą, gdyby nie wystąpił w większości ról. Zresztą zobaczcie sami, jak najwięksi herosi MCU prezentują się w maskach Deadpoola.

Rocketpool? Jest! Cappool? Oczywiście! Pantherpool? Jeszcze jak! Deapool postanowił nawet wcielić się w Spider-Mana, Black Widow, Dr Strange'a oraz samego Thanosa! Nie zabrakło przy tym żartów typowych dla Wade'a Wilsona. Pojawiły się też odniesienia do zwiastunów drugiej części przygód Deadpoola. Nie mogło też obejść się bez Wolverine'a i wyznania miłości do Hugh Jackmana. Jest nawet nabijanie się ze scen po napisach!

Można śmiało zaryzykować stwierdzenie, że ta parodia przebija dotychczasowe przeróbki, o których pisaliśmy. Może nie jest tak dziwna, jak najdziwniejszy zwiastun „Avengers: Infinity War”, ani tak urocza, jak niskobudżetowy trailer najnowszej produkcji Marvel Studios, ale twórcom należą się wielkie brawa uznania. 

„Avengers: Infinity War” zobaczymy 25 kwietnia 2018 roku, a „Deapool 2” trafi do kin kilkanaście dni później, bo 18 maja. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.