Deadpool w szczerym zwiastunie „Logana”
Robert Skowronski
24.05.2017 15:05
Deadpool w szczerym zwiastunie „Logana” Fot. kadr z wideo + Dzik Pejnta

To jubileuszowy, już dwusetny odcinek szczerych zwiastunów od Screen Junkies. Z tej okazji kanał na YouTubie przygotował coś specjalnego.

Po serii, gdzie jest pokręcona linia czasowa, a ekran wypełniony jest CGI przyszła pora na „Logana”. Swoją drogą odważny tytuł - żadnego Wolverine'a czy X-Men w nazwie. Studio musiało mieć jaja.

Wybierzcie się do dystopijnego świata na przejażdżkę z Rosomakiem, który był kiedyś bohaterem, a teraz wygląda jak jeden z tych kierowców Ubera o aparycji gościa zdolnego cię zamordować. Hugh Jackman powraca do swojej słynnej roli. Wcześniej położył na ziemię cała masę potężnych przeciwników, teraz mierzy się z nowymi. Wśród nich - pogarszający się wzrok, niewydolne płuca, alkoholizm, depresja, broda Mela Gibsona i ciągła chęć drzemki.

Wszystko zmienia się, gdy Logan poznaje swoją mini-wersję, Laurę. Razem udadzą się do Północnej Dakoty i to... w sumie tyle. Amerykańscy mutanci zostali zastąpieni przez kukurydzę, ale pojawia się pielęgniarka, która jest mistrzynią w kręceniu filmów dokumentalnych za pomocą smartfona.

Ostatnia scena wyciśnie z Was każda kroplę łzy. Kurde, ciężko jest się naśmiewać z „Logana”, chyba że do gry wkroczy Deadpool:

W serii szczerych zwiastunów ukazały się też m.in. te, w których można poznać opinie o oscarowych dziełach z 2016 roku, o „Grze o tron”, „Rudolfie czerwononosym Reniferze”, „Kosmicznym meczu”, „Doktorze Strange'u”, „Ciemniejszej strona Greya”, a także o „Blair Witch Project”.

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.