Deadpool w szczerym zwiastunie „Logana”

Robert Skowronski
24.05.2017 15:05
Deadpool w szczerym zwiastunie „Logana” Fot. kadr z wideo + Dzik Pejnta

To jubileuszowy, już dwusetny odcinek szczerych zwiastunów od Screen Junkies. Z tej okazji kanał na YouTubie przygotował coś specjalnego.

Po serii, gdzie jest pokręcona linia czasowa, a ekran wypełniony jest CGI przyszła pora na „Logana”. Swoją drogą odważny tytuł - żadnego Wolverine'a czy X-Men w nazwie. Studio musiało mieć jaja.

Wybierzcie się do dystopijnego świata na przejażdżkę z Rosomakiem, który był kiedyś bohaterem, a teraz wygląda jak jeden z tych kierowców Ubera o aparycji gościa zdolnego cię zamordować. Hugh Jackman powraca do swojej słynnej roli. Wcześniej położył na ziemię cała masę potężnych przeciwników, teraz mierzy się z nowymi. Wśród nich - pogarszający się wzrok, niewydolne płuca, alkoholizm, depresja, broda Mela Gibsona i ciągła chęć drzemki.

Wszystko zmienia się, gdy Logan poznaje swoją mini-wersję, Laurę. Razem udadzą się do Północnej Dakoty i to... w sumie tyle. Amerykańscy mutanci zostali zastąpieni przez kukurydzę, ale pojawia się pielęgniarka, która jest mistrzynią w kręceniu filmów dokumentalnych za pomocą smartfona.

Ostatnia scena wyciśnie z Was każda kroplę łzy. Kurde, ciężko jest się naśmiewać z „Logana”, chyba że do gry wkroczy Deadpool:

W serii szczerych zwiastunów ukazały się też m.in. te, w których można poznać opinie o oscarowych dziełach z 2016 roku, o „Grze o tron”, „Rudolfie czerwononosym Reniferze”, „Kosmicznym meczu”, „Doktorze Strange'u”, „Ciemniejszej strona Greya”, a także o „Blair Witch Project”.

 

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.