27.11.2017 13:52

Deathstroke jak żywy! Zobacz Joe Manganiello w kostiumie komiksowego najemnika

Jak wygląda filmowa wersja najemnika znanego jako Deathstroke? Joe Manganiello pokazał na Twitterze jak prezentuje się w roli czarnego charakteru. 

Deathstroke jak żywy! Zobacz Joe Manganiello w kostiumie komiksowego najemnika
foto: Deathstroke #1

Slade Wilson znany lepiej jako Deathstroke wystąpił gościnnie w „Lidze Sprawiedliwości”. W czarny charakter wcielił się Joe Manganiello. Aktor postanowił udostępnić wszystkim fanom zdjęcie, na którym ma na sobie kostium najbardziej niebezpiecznego zbójcy w uniwersum DC Comics. Na fotografii widzimy Manganiello w pełnym rynsztunku, stojącego na tle miasta. W dłoniach trzyma zdjęty z głowy charakterystyczny hełm, odsłaniając twarz. Aktor rzeczywiście przypomina komiksowego bohatera.

Deathstroke #12

Fani DCEU są zachwyceniu uderzającym podobieństwem aktora i postaci znanej z papierowych przygód. Do pozytywnych opinii na temat Deathstroke'a przyłączył się jeden z twórców postaci - Marv Wolfman. Na Facebooku komiksowego scenarzysty pojawił się pochlebny wpis dotyczący filmowej adaptacji bohatera.

"

Minął ponad tydzień [od premiery „Ligi Sprawiedliwości”], więc myślę, że bez problemu mogę zamieścić tego posta. Jeśli nie widzieliście jeszcze „Ligi Sprawiedliwości”, to nadróbcie to. I zostańcie do samiutkiego końca. Fotografia dzięki uprzejmości  Joe Manganiello, który wygląda, jakby wyszedł z kart „New Teen Titans”. Wygląda perfekcyjnie, co nie? Nie mogę się doczekać, kiedy pojawi się ponownie.  "

Postać Deathstroke'a powiłali do życia Wolfman oraz rysownik George Perez. Po raz pierwszy pojawił się w 1980 roku na łamach 2 numeru komiksu „The New Teen Titans”. Początkowo był wrogiem grupy młodych superherosów. Z czasem coraz częściej zaczął ścierać się z Batmanem. To właśnie dzięki Deathstroke'owi Rob Liefeld stworzył Deadpoola, który miał być parodią Slade'a Wilsona. Inna wersja tej postaci występuje w serialu „Arrow”. W Deathstroke'a wciela się w nim Manu Bennett.  

Kiedy ponownie zobaczymy Wilsona na dużym ekranie? Trudno powiedzieć. Być może wystąpi w „Aquamanie” lub „Wonder Woman 2”. W każdym razie będziemy musieli uzbroić się w cierpliwość. 

Jak podoba się Wam filmowy Deathstroke?

Sergiusz Kurczuk
Tagi: News Liga Sprawiedliwości DC Comics