16.11.2016 14:14

Detektyw Rutkowski w utworze disco polo promującym film „Szczecin nocą”

Jeden z najsłynniejszych polskich detektywów postanowił ujawnić swój dotąd głęboko skrywany talent wokalny...

Detektyw Rutkowski w utworze disco polo promującym film „Szczecin nocą”
foto: kadr z wideo

Tego chyba nie spodziewali się fani głównego bohatera programu „Detektyw”, emitowanego przez telewizję TVN w latach 2001-2006. Krzysztof Rutkowski, zamieścił na swoim fanpage'u teledysk do piosenki „Jesteś aniołem”, który detektyw nagrał z grupą disco polo Fisher. W skład tego niezwykle popularnego zespołu wchodzą: wokalista i kompozytor - Piotr Stawowczyk (GREK), tancerz, choreograf, a także niegdyś członek zespołu Maxel, Dominik Golak (GOLO) oraz najbardziej znany w świecie disco polo, tancerz i choreograf Adam Mosiej (ADI lub ADAMUS). 

Krzysztof Rutkowski zaprezentował fanom zaskakująco seksowną chrypkę w refrenie, w którym śpiewa:

"

Wierzyłem zawsze mocno w nas, wierzyłem tak jak nikt. Walczyłem o nas mocno tak, jak już nie walczy nikt! "

Posłuchajcie, jak brzmi numer, który może zdobyć szczyty zimowych list przebojów!

Utwór trafił na soundtrack do polskiego obrazu „Miasto nocą” według scenariusza i w reżyserii Waldemara Rakoczego. W rolach głównych będzie można zobaczyć Marcina Laskowskiego, Zdzisława Dolatę, Sylwię Kowalczyk, Marcina Parchetę i Lenę Górny, a za zdjęcia odpowiedzialni są Paweł Weręgowski oraz Marcin Chabior. Premiera ma się odbyć wiosną 2017 roku.

Akcja filmu rozgrywa się w Szczecinie, gdzie następuje seria niewyjaśnionych zabójstw. W ich wyniku giną młode kobiety, których zwłoki pozbawione prawej dłoni znajdowane są nad brzegiem Odry. Wszczęte przez Policję śledztwo utrudniane jest przez fakt, że morderca nie zostawia żadnych śladów ani komunikatów. Po kolejnym zabójstwie śledczy podejmują trop - w okolicy miejsc zbrodni widywana jest zawsze tajemnicza, za każdym razem taka sama taksówka. Prawdopodobnie ze względu na tematykę filmu producentom zależało na takiej postaci, jak Rutkowski.

W maju 2016 do sieci trafił pierwszy zwiastun produkcji.

Zdjęcia do filmu wciąż trwają, więc nadal macie szansę na załapanie się do obsady...

Czy Waszym zdaniem detektyw Rutkowski wypadłby równie dobrze w rockowym repertuarze? 

Justyna Kierzkowska