„Once Upon a Time in Hollywood”: Leonardo DiCaprio i Brad Pitt na pierwszym zdjęciu z nowego filmu Tarantino

Natalia Hluzow
27.06.2018 16:40
„Once Upon a Time in Hollywood”: Leonardo DiCaprio i Brad Pitt na pierwszym zdjęciu z nowego filmu Tarantino Fot. John Salangsang/Variety/REX/Shutterstock/EAST NEWS; Eric Charbonneau/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Leonardo DiCaprio podzielił się pierwszą fotografią, na której wraz z Bradem Pittem pozują jako Rick Dalton i Cliff Booth – główni bohaterowie nowego filmu Quentina Tarantino.

Wszystko wskazuje na to, że prace nad „Once Upon a Time in Hollywood” nabrały rozpędu i gwiazdorska obsada nowego filmu Tarantino jest już gotowa do rozpoczęcia zdjęć. Wcielający się w głównego bohatera Leonardo DiCaprio udostępnił pierwszą, ekskluzywną fotografię promującą najnowsze dzieło twórcy „Pulp Fiction”.

„Once Upon a Time in Hollywood”: pierwsze zdjęcie Pitta i DiCaprio

Zdjęcie przedstawia Leonardo DiCaprio i Brada Pitta w kostiumach Ricka Daltona i Cliffa Bootha, w których gwiazdorzy wcielą się w nadchodzącej produkcji opowiadającej o zmieniającym się obliczu Hollywood w 1969 roku. Panowie (jak zawsze) prezentują się zjawiskowo, podobnie jak ich stylizacja rodem z lat 60. (Czy Wam też Brad Pitt na poniższej fotografii do złudzenia przypomina Roberta Redforda?!):

Gwiazdorska obsada nowego filmu Quentina Tarantino

Prócz DiCaprio i Pitta w nowej filmowej opowieści snutej przez Tarantino zgodził się wystąpić Al Pacino. Gwiazdą produkcji została również wybrana do roli Sharon Tate Margot Robbie. W pozostałych bohaterów „Once Upon a Time in Hollywood”’ wcielą się Burt Reynolds, Tim Roth, Michael Madsen, Damian Lewis, James Marsden, Julia Butters, Luke Perry, Dakota Fanning, Clifton Collins Jr, Keith Jefferson, Nicholasa Hammonda i okryty złą sławą Emile Hirsch.

Produkcja skupiona wokół zmian zachodzących w Los Angeles w 1969 roku opowie o przygodach Ricka Daltona (Leonardo DiCaprio), przebrzmiałej gwiazdy westernowego serialu, oraz Cliffa Bootha (Brad Pitt) – jego kumpla i dublera. Rozprzestrzeniająca w Hollywood kultura hipisowska sprawia, że mężczyźni przestają odnajdywać się w LA, postanawiają więc wyjechać do Włoch, by tam spróbować szczęścia w spaghetti westernach. Ich plany krzyżuje tragedia w domu sąsiadującym z posiadłością Daltona, w którym zostaje zamordowana Sharon Tate (Margot Robbie).

Jak zapowiada sam Tarantino, jego najnowszy film klimatem będzie przypominał nagrodzone Złotą Palmą w Cannes „Pulp Fiction”. Premiera „Once Upon a Time in Hollywood” została zapowiedziana na 9 sierpnia 2019 roku, a więc na dzień, w którym przypada 50. rocznica zabójstwa Tate i jej przyjaciół przez sektę Mansona. 

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.