„Diabeł wcielony” – pierwsza zapowiedź nowego filmu Netfliksa. Obsada jest powalająca

04.08.2020 12:23
„Diabeł wcielony” – pierwsza zapowiedź nowego filmu Netfliksa. Obsada jest powalająca Fot. . materiały prasowe Netflix

Platforma streamingowa Netflix ogłosiła właśnie datę premiery swojej najnowszej produkcji oryginalnej. Obsada filmu „Diabeł wcielony” zwali Was z nóg.

Diabeł wcielony” (org. „The Devil All The Time”) to produkcja Netfliksa, bazująca na powieści amerykańskiego autora Donalda Raya Pollocka o tym samym tytule. Powieść, jak i film, osadzona jest w okresie między końcem II Wojny Światowej, a początkiem Wojny w Wietnamie.

Przeczytaj także

Film określany jest jako thriller psychologiczny, stanowi zbiór opowieści o ludziach, którzy w różny sposób radzą sobie z powojenną traumą i trudami tego specyficznego momentu w historii.

Opis fabuły zdradza, że każda z postaci jest w jakiś sposób okaleczona, pokrzywdzona przez traumę, przez co ich zachowanie zaczyna być coraz bardziej niepokojące.

Przeczytaj także

„Diabeł wcielony” – ekipa i obsada

W Internecie nie brak komentarzy treści: „idealna obsada nie istnie…”, przerwanych w pół zdania, patrząc na ten wyborny zestaw nazwisk.

Na planie filmu spotkali się bowiem tacy wspaniali aktorzy młodego pokolenia, jak: Tom Holland, Robert Pattinson, Jason Clark, Riley Keough, Bill Skarsgård, Sebastian Stan, Haley Bennett, Mia Wasikowska i Eliza Scanlen.

Czytaj także: "Babyteeth" - recenzja filmu z Elizą Scanlen.

Za scenariusz i reżyserię odpowiada natomiast Antonio Campos, najlepiej znany z filmów „Christine”, czy „Simon Killer”, nominowanego do Głównej Nagrody na festiwalu w Sundance.

Przeczytaj także

„Diabeł wcielony” – kiedy premiera?

Film ma zadebiutować na Netfliksie już 16 września.

Czytaj także: Annabelle sama w domu - zobaczcie zabawną parodię horroru o przerażającej lalce.

Michał Kaczoń
Michał Kaczoń Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.