Dinozaury biją się z zombie w absurdalnym zwiastunie filmu "Jurassic Thunder"

14.02.2020 12:38
Dinozaury biją się z zombie w absurdalnym zwiastunie filmu "Jurassic Thunder" Fot. kadr z filmu "Jurassic Thunder"/High Octane Pictures

High Octane Pictures (twórcy "Jurassic Games" inspirowanego "Igrzyskami śmierci") powracają. Tym razem, ich dzieło opowie o dinozaurach walczących z zombie. Zobaczcie zwiastun kuriozalnej produkcji.

Studio podzieliło się zwiastunem, który do tej pory jest niepubliczny (mogą go zobaczyć tylko osoby, które otrzymały do niego link). Z niego dowiadujemy się w 100%, jakim filmem będzie "Jurassic Thunder". Oprócz generowanych komputerowo dinozaurów, mamy typowe dla tego typu kina absurdalne gagi, słabą grę aktorską i jakość obrazu rodem z filmu klasy Z z 1982 roku.

Dinozaury walczą z zombie w filmie Jurassic Thunder

Sam film opowiada historię drużyny komandosów, którym pomaga grupa specjalnie wytrenowanych dinozaurów. Zostają oni wysłani na ważną pustynną misję podczas III Wojny Światowej, w ramach której zmierzą się z potężnymi przeciwnikami. Zobaczcie zwiastun "Jurassic Thunder":

Przeczytaj także

Reżyserami filmu "Jurassic Thunder" są Miliko Davis i Thomas Martwick, najbardziej znani z horroru komediowego "Tsunambee". Ich dzieło opierało się na zasadzie "wrzućmy do filmu wszystko i zobaczymy, co się ludziom spodoba". Wygląda na to, że "Jurassic Thunder" będzie działało w podobny sposób. Głównych bohaterów zagrają Heath C. Heine, Rick Haak i Jon Cotton.

Film będzie dostępny w sprzedaży na DVD i w wersji cyfrowej już 10 marca 2020 roku.

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.