30.08.2019 09:56

Disney+ ujawnił szczegóły dotyczące serialu "Obi-Wan Kenobi". Kiedy rozegra się akcja produkcji?

Wiadomość o tym, że powstanie serial, który opowie historię Obi-Wana Kenobiego zaskoczyła wszystkich fanów. Teraz ujawniono więcej szczegółów dotyczących nowej produkcji.

Ewan McGregor Obi-Wan Kenobi
fot. NOAH BERGER/AFP/East News

Pod koniec sierpnia 2019 roku świat obiegła informacja, że Ewan McGregor na pewno wcieli się w Obi-Wana Kenobiego w najnowszym serialu dla Disney+. Fani z niecierpliwością czekają na kolejne newsy dotyczące nadchodzącej produkcji. Na oficjalnym profilu "Gwiezdnych Wojen" twórcy zdradzili, kiedy będzie się rozgrywać akcja głośnej serii.

Znamy szczegóły serialu "Obi-Wan Kenobi"

Fani "Gwiezdnych Wojen" liczyli, że jeszcze kiedyś zobaczą Obi-Wana Kenobiego na wielkim ekranie. Po targach D23, które miały miejsce w Kalifornii, publiczność dowiedziała się kilku ciekawych rzeczy na temat nadchodzącej serii. Prace do nowego serialu rozpoczną się w 2020 roku, a scenariusz jest już przygotowany. Pozostaje pytanie, o czym będzie opowiadać najnowsza seria? Okazuje się, że akcja nowej produkcji będzie mieć miejsce 8 lat po wydarzeniach z "Gwiezdnych Wojen: Zemsty Sithów". To właśnie wtedy Anakin Skywalker przeszedł na Ciemną Stronę Mocy i stał się Darth Vaderem.

Elvis Presley uśmiechnięty w koszuli w kratę
Elvis Presley uśmiechnięty w koszuli w kratę
Przeczytaj także Elvis Presley dostanie swój film. Kto zagra króla rock'n'rolla?

Ile będzie kosztować abonament Disney+? Użytkownicy zapłacą ok. 20 zł. W tej cenie internauci będą mieli dostęp do trzech różnych platform, które podlegają Disneyowi. To spowoduje, że biblioteka będzie liczyć ok. 10 tysięcy pozycji.

Zobacz także: Znamy szczegóły techniczne abonamentu Disney+

Tagi: Ewan McGregor Disney Plus