Disney ocenzurował nagie pośladki Daryl Hannah w filmie "Plusk" za pomocą... komputerowych włosów

14.04.2020 11:10
Disney ocenzurował nagie pośladki Daryl Hannah w filmie "Plusk" za pomocą... komputerowych włosów Fot. United Archives/East News

Disney od początku zapowiadał, że ich platforma streamingowa Disney+ będzie przyjazna dla dzieciaków - tych włodarze nie chcieli wystawiać na przekleństwa i "gorszące" obrazy.

Film "Plusk" w reżyserii Rona Howarda z Daryl Hannah i Tomem Hanksem w rolach głównych pojawił się na platformie Disney+ w lutym 2020 roku. Dopiero teraz ludzie zaczęli go jednak oglądać i znaleźli ciekawą "cenzurę" ze strony Disneya. 

Disney ocenzurował nagie pośladki Daryl Hannah

W produkcji znajduje się sporo scen nagości, a to dlatego, że bohaterka Hannah jest syreną o imieniu Madison. Postać Hanksa zakochuje się w wodnej kreaturze, która potrafi przybierać formę człowieka - rzecz jasna transformuje się wówczas w nagą kobietę. Natomiast gdy wejdzie w kontakt z wodą, zmienia się znów w syrenę. Jedna ze scen "Plusku" przedstawia nam pocałunek między postaciami, który kończy się ucieczką Madison do wody.

Przeczytaj także

W trakcie krótkiego biegu, aktorka jest odwrócona tyłem do kamery i w oryginalnej wersji filmu widać było jej nagi tył. Edytorzy z Disney+ postanowili jednak zakryć roznegliżowany tyłek Daryl Hannah za pomocą... nienaturalnie długich włosów, których postać aktorki nie ma w żadnej innej scenie "Plusku". Całość przypomina efekt futerka, który mogliśmy zobaczyć w musicalu "Koty" z 2019 roku. 

Przerobioną scenę udostępniono na Twitterze i możecie ją zobaczyć poniżej:

Co ciekawe - w oryginale pośladki Hannah również są mocno przykryte i raczej jej nagość nie zalicza się do tej "gorszącej":

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.