29.10.2019 15:47

Disney ogłosił datę premiery "Simpsonów" na platformie Disney Plus

Świetna informacja dla fanów kreskówek dla dorosłych. Okazuje się, że "Simpsonów" będzie można oglądać na platformie Disney Plus.

The Simpsons na Disney Plus
fot. IMP FEATURES/East News

Disney przejął niektóre produkcje stworzone przez 21st Century Fox. Co się z nimi stanie? Cóż, okazuje się, że pojawią się one w bibliotece filmów Disney Plus. Jednym z obrazów będą "Simpsonowie". Amerykański animowany serial komediowy jest satyrycznym spojrzeniem na styl życia i kulturę Amerykanów. Akcja ma miejsce w Springfield. Obraz jest emitowany nieprzerwanie od 1989 roku.

Disney ogłosił datę premiery "Simpsonów" na platformie Disney Plus

Disney potwierdził, że "Simpsonowie" pojawią się na długo wyczekiwanej platformie. Widzowie będą mogli oglądać "Simpsonów" od 12 listopada 2019 roku. W zapowiedzi serialu pojawił się Homer w stroju Iron Mana. Wiadomo, że na Disney Plus pojawią się również produkcje z MCU.

Epoka lodowcowa: Mocne uderzenie
Epoka lodowcowa: Mocne uderzenie
Przeczytaj także "Epoka lodowcowa": Disney stworzy kolejne przygody bohaterów serii

W bibliotece serwisu pojawi się niemal 1000 produkcji. Dobrą wiadomością jest to, że wszystko będzie można oglądać już od połowy listopada 2019 roku. Zła wiadomość jest taka, że nie wiadomo, kiedy będzie można korzystać z tej platformy w Polsce. Miejmy nadzieję, że już niebawem! Ile kosztuje subskrypcja? Użytkownicy w USA zapłacą 7 dolarów miesięcznie za  korzystanie z Disney Plus. 

Zobacz także: "Simpsonowie" zareagowali z ekranu na oskarżenia o rasizm. Widzowie są oburzeni

Tagi: Simpsonowie Disney Disney Plus