26.04.2018 11:15

Disney ogłosił, kto zagra główne role w aktorskim filmie „Kim Kolwiek”

Imperium Myszki Miki pokazało światu dwójkę nastoletnich aktorów, którzy wcielą się w Kim i Rona w nadchodzącym filmie aktorskim na podstawie popularnego serialu animowanego dla młodzieży.

kadr z Kim Possible
foto: kadr z wideo

Disney wciąż prowadzi ogromną ekspansję na rynku filmowym. Oprócz ogromnych sukcesów Marvel Studios i Gwiezdnych Wojen, gigant branży rozrywkowej może poszczycić się również świetnymi osiągnięciami ich aktorskich filmów na podstawie klasycznych bajek - „Piękna i Bestia” z Emmą Watson w roli głównej zarobiła w box-offisie ponad miliard dolarów, a „Księga Dżungli” zdobyła Oscara za najlepsze efekty specjalne.

Nikogo nie powinno więc dziwić, że Disney planuje przez najbliższe lata zalać rynek nowymi-starymi produkcjami. Zapowiedział już aktorskiego „Króla Lwa” z Donaldem Gloverem i Beyonce, „Aladyna”, w którym być może wystąpi Will Smith, a także „Dumbo”, którym zajmie się Tim Burton. Oprócz tego jeszcze w 2018 roku fani będą mieli okazje zobaczyć nową wersję Kubusia Puchatka w „Krzysiu, gdzie jesteś?”, w której wystąpi Ewan McGregor.

Kim Kolwiek w wersji aktorskiej

Na tym plany Disneya się jednak nie kończą, ponieważ firma ogłosiła podczas odbywającego się w Las Vegas Cinema-Conu, że ruszyły prace nad aktorską wersją filmu na podstawie ich serialu animowanego „Kim Kolwiek”. Mało tego, gigant poinformował również, kto wcieli się w główne role w nadchodzącej produkcji. W Kim wcieli się 16-letnia debiutantka Sadie Stanley, natomiast Sean Giambrone zagra jej pomocnika i (SPOILER!) przyszłego chłopaka, Rossa. Tak duet prezentuje się na pierwszym oficjalnym zdjęciu:

Kim Possible

Na temat obsady wypowiedziała się wiceprezes Disney Channel, Judy Taylor. Jedna z szefowych stacji, na której emitowany był oryginalny serial „Kim Kolwiek”, nie szczędziła miłych słów na temat młodych aktorów:

"

Sadie świetnie pokazuje pewność siebie, inteligencję i sprawność fizyczną Kim, a przede wszystkim jest normalną dziewczyną, która ma nadzwyczajnego ducha. Sean jest natomiast magnetyczny w swoim aktorstwie i zawsze potrafi zachować balans fizycznego humoru i serducha. Jesteśmy bardzo podekscytowani, że Sadie i Sean przeniosą te ikoniczne postaci na ekran. "

Prace nad filmem „Kim Kolwiek” ruszą jeszcze w 2018 roku, a premiery produkcji możemy się spodziewać w drugiej połowie 2019 roku. Oficjalnej dziennej daty kinowego debiutu jeszcze nie znamy. Pozostaje tylko jedno pytanie - kto wcieli się w dzielnego kretoszczura Rufusa, którego właścicielem jest Ross Rabiaka?

Kamil Kacperski
Tagi: News Disney Kim Kolwiek