Disney opublikował pierwszy zwiastun aktorskiego filmu o Kubusiu Puchatku

Kamil Kacperski
08.03.2018 12:43
Disney opublikował pierwszy zwiastun aktorskiego filmu o Kubusiu Puchatku Fot. kadr z wideo

„Christopher Robin” opowie nam historię o prawdziwej przyjaźni, która potrafi przetrwać długie lata. W roli głównej Ewan McGregor.

Dzień przed opublikowaniem zwiastuna, Disney pokazał pierwszy plakat nowego filmu o Kubusiu Puchatku, który zapowiadał, że „prędzej, czy później, przeszłość Cię dogoni”. Imperium Myszki Miki wiedziało co robi, bo 7 marca 2018 roku owa przeszłość pokazała nowe, współczesne oblicze w postaci zapowiedzi filmu o uwielbianym przez wszystkich pluszowym misiu.

A konkretnie o tym, jaki wpływ miał czas na najlepszego przyjaciela Kubusia, czyli Krzysia. Cóż, powiedzieć, że wygląda jak nadgryziony zębem czasu, to jakby nie powiedzieć nic. Krótko mówiąc - mały Krzyś zmienił się w Krzysztofa:

Czy Krzyś i Puchatek ponownie staną się nierozłączni?

Dorosły Krzyś/Krzysztof (w tej roli Ewan McGregor) wiedzie nudne, dorosłe i w gruncie rzeczy monotonne życie. Nie ma czasu dla swojej żony Evelyn (Hayley Atwell) ani ich córki, Madeline (Bronte Carmichael). Po kolejnej niedotrzymanej obietnicy, mężczyzna udaje się do parku, żeby chwilę pomyśleć, w jaki sposób ma dalej żyć. Tam spotyka swojego dawnego przyjaciela, Kubusia Puchatka (Jim Cummings).

Do pozostałej części obsady należą: Chris O’Dowd (Tygrysek), Nick Mohammed (Prosiaczek), Brad Garrett (Kłapouchy), Peter Capaldi (Królik), Sophie Okonedo (Kangurzyca) i Toby Jones (Sowa). Reżyserem filmu jest Marc Forster.

Plany Disneya na przyszłość

W planach studia jest również remake „Króla Lwa”, zapowiedziany na 19 lipca 2019 roku – 25 lat po premierze oryginalnego filmu animowanego o przygodach Simby. Disney przygotowuje też aktorskie wersje „Dumbo” w reżyserii Tima Burtona oraz „Alladyna” w reżyserii Guy’a Ritchiego.

„Christopher Robin" zadebiutuje w polskich kinach 17 sierpnia 2018 roku.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.