15.03.2018 14:31

Disney przedstawił nowe plakaty filmu „Solo: A Star Wars Story”

Włoski oddział amerykańskiego giganta zaprezentował nowe plakaty nadchodzącego filmu o młodym Hanie Solo, na których oprócz tytułowej postaci widzimy Lando, Qi'Rę oraz Chewiego.

Donald Glover jako Lando
foto: materiały prasowe

Premiera filmu „Solo: A Star Wars Story” zbliża się wielkimi krokami. Po drodze nie obyło się bez większych i mniejszych wpadek, ale wszystko wskazuje na to, że już nic Disneya nie powstrzyma. Nawet tak poważne zarzuty, jak oskarżenia o plagiat, które 4 marca 2018 roku postawił firmie francuski artysta Hachim Bahous, który potem jednak wycofał słowa.

Sprawa wywołała jednak całkiem sporo kontrowersji (które z resztą nie są Disneyowi obce), więc amerykański gigant postanowił przedstawić widzom nowe, odświeżone wersje plakatów przeznaczonych na rynek europejski. Materiały promocyjne udostępnił włoski oddział Disneya, a prezentują one naszych nowych/starych bohaterów: Hana, Lando, Chewiego i Qi'Rę. 

Alden Ehrenreich jako Han Solo
Donald Glover jako Lando
Emilia Clarke jako Qi'Ra

 

Chewbacca jako Chewbacca

„Solo: A Star Wars Story” - kiedy nowy zwiastun?

Trzeba przyznać, że nowe plakaty nie robią takiego wrażenia, jak te, o których plagiat oskarżono Disney. Pozostaje mieć nadzieję, że film będzie pozytywnym zaskoczeniem, bo na razie „Solo” nie cieszy się dużym zainteresowaniem. Być może nastawienie ludzi zmieni się po nowym zwiastunie, który w końcu będzie musiał ujrzeć światło dzienne. Najprawdopodobniejszym terminem debiutu nowych materiałów z filmu, jest premiera „Avengers: Infinity War”, która odbędzie się 25 kwietnia 2018 roku, czyli na miesiąc przed „Solo: A Star Wars Story”. 

„Solo: A Star Wars Story” zadebiutuje w kinach 25 maja 2018 roku. Wystąpią: Emilia Clarke jako Qi'Ra, Donald Glover jako Lando, Woody Harrelson jako Becket oraz Alden Ehrenreich jako Han Solo.

Czekacie na „Solo”?

Kamil Kacperski
Tagi: News Solo: A Star Wars Story