05.10.2019 10:30

Disney stworzy nową wersję "Inspektora Gadżeta". Co wiemy o produkcji?

Zgodnie z najnowszymi doniesieniami, wytwórnia Disney pracuje nad nową wersją filmu o przygodach Inspektora Gadżeta. 

Foto: Album / Oronoz/EAST NEWS
Foto: Album / Oronoz/EAST NEWS

Wielu z nas wychowało się na przygodach Inspektora Gadżeta. Teraz okazuje się, że słynny detektyw powróci. Jak donosi The Hollywood Reporter, w wytwórni Disney trwają obecnie prace nad nową filmową wersją "Inspektora Gadżeta".

Disney stworzy nową wersję "Inspektora Gadżeta"

Zgodnie z doniesieniami, nad produkcją nowego "Inspektora Gadżeta" czuwają Jonathan Eirich i Dan Lin. Obaj panowie pracowali już wspólnie przy "Aladynie". Drugi z nich ma również na koncie między innymi obie części horroru "To". Scenariusz do filmu napiszą Mikey Day i Streeter Seidell, którzy stworzyli już dla Disneya tekst do nowej wersji "Kevina samego w domu". Szczegół fabuły, obsada oraz chociaż przybliżona data premiery nie są na ten moment znane.

Co się stało z bohaterami kreskówek po latach?
Co się stało z bohaterami kreskówek po latach?
Przeczytaj także Co się stało z bohaterami kreskówek po latach?

Nie wiemy również, czy nowy "Inspektor Gadżet" zadebiutuje w kinach, czy trafi od razu na platformę Disney Plus. Przygody podrasowanego technologicznie, a przy tym niemiłosiernie fajtłapowatego, detektywa ukazały się oryginalnie w formie serialu animowanego, emitowanego w latach 1983-1986. W późniejszych latach produkcja otrzymała wiele kontynuacji i odświeżeń. W ich skład wchodziły już nie tylko kreskówki, ale również seriale stworzone przy pomocy animacji komputerowej oraz dwa filmy aktorskie

Zobacz też: "Boże ciało" doczeka się amerykańskiego remake'u? 

Tagi: Film News Disney