14.08.2019 13:05

Disney szykuje aktorską wersję "Tarzana"? Wytwórnia ma kandydata do głównej roli!

W sieci pojawiły się pogłoski, że w wytwórni Disneya ruszyły prace nad aktorskim remakiem "Tarzana". Kto wcieli się w legendarnego bohatera?

Foto: EAST NEWS
Foto: EAST NEWS

W tym roku mieliśmy już okazję zobaczyć trzy aktorskie remaki popularnych animacji Disneya. I choć w drodze są już kolejne ("Zakochany kundel", "Mulan", "Mała Syrenka"), wytwórnia Myszki Miki nie zwalnia tempa. Jeśli wierzyć pogłoskom, czeka nas aktorska wersja "Tarzana".

Disney szykuje aktorską wersję "Tarzana"?

Jak podaje portal We Got This Covered, Disney planuje stworzyć aktorski remake "Tarzana" z 1999 roku. Co więcej, włodarze wytwórni mają już ponoć swojego kandydata do odegrania głównej roli. Zgodnie z tymi doniesieniami, w roli Tarzana twórcy widzą Ryana Reynoldsa. Nawet jeśli pogłoski okażą się prawdą nie mamy pewności, że Reynolds - i tak już związany z Disneyem za sprawą "Deadpoola" - przyjmie angaż. 

Kevin sam w domu
Kevin sam w domu
Przeczytaj także Koniec dzieciństwa. "Kevin sam w domu" doczeka się nowej wersji na Disney+

Ile jest prawdy w tych rewelacjach? Zapewne dowiemy się wkrótce. Portal We Got This Covered, publikując powyższe pogłoski, powołał się na źródło, które doniosło wcześniej o planach na sequel "Aladyna".

Zobacz też: Disney pobił wszystkie rekordy. Zarobił już ponad 8 miliardów dolarów w 2019 roku

Co myślisz o Ryanie Reynoldsie w roli Tarzana?

Tagi: Film News bajki Disney Ryan Reynolds