Na Disney+ pojawi się sześć nowych filmów od Pixara

Kacper Peresada
30.10.2019 14:58
Na Disney+ pojawi się sześć nowych filmów od Pixara Fot. screen youtube Pixar

Disney zapowiedział, że w listopadzie 2019 do fanów trafi Pixar SparkShots - czyli 6 bajek tworzonych przez twórców  odpowiedzialnych za m.in. "Lawę" czy "Piper".

Mimo że nie dostaniemy w tym roku już nowej animacji od Pixara w kinach, to nie musimy się martwić na brak dobrych bajek, które będzie okazja obejrzeć w najbliższym czasie. 12 listopada 2019 na nowej platformie streamingowej Disneya pojawi się 6 filmowych krótkich form od twórców związanych z Pixarem.

Pixar SparkShots trafi na Disney+

Pixar ogłosił, że 5 nowych animacji pojawi się na stronie już 12 listopada 2019. Ostatnia z zapowiedzianych trafi do fanów 10 stycznia 2020. Poniżej możecie zobaczyć krótką zajawkę sześciu filmików, które trafią na platformę.

Przeczytaj także

Disney jest właścicielem Pixara, dlatego wielu fanów oczekiwało, że na ich nowej platformie streamingowej, oprócz dotychczasowych hitów, pojawią się również jakieś nowości. Jednak dotąd szefowie firmy nie podawali żadnych informacji na temat wykorzystania studia filmowego na Disney+.

Oprócz tego w portfolio firmy znajdują się oczywiście takie hity jak "Gwiezdne Wojny" czy filmy Marvela i one przyciągają największą uwagę potencjalnych widzów. Jednak dla wielu fanów Pixar jest nie mniej ekscytującym dodatkiem do "plusa".

Na Disney + pojawią się następujące filmy:

  • Float
  • Purl
  • Kitbull
  • Smash and Grab
  • Wind
  • Loop

Dla fanów Pixara jedynie Kitbull nie będzie nowością, gdyż twórcy podzielili się tym filmem z fanami pod koniec 2018 roku.

Zobacz także:  "Star Wars IX" - potwierdzono powrót kolejnej postaci z oryginalnej trylogii

Kacper Peresada Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.