"Diuna" - Timothée Chalamet na pierwszym zdjęciu z filmu. Premiera jeszcze w tym roku

14.04.2020 10:37
"Diuna" - Timothée Chalamet na pierwszym zdjęciu z filmu. Premiera jeszcze w tym roku Fot. Invision/Invision/East News

W sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie promujące jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów tego roku. Jak prezentuje się Timothée Chalamet w roli głównego bohatera?

"Diuna" to widowisko science fiction i jednocześnie jedna z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku. W sieci ukazało się właśnie pierwsze zdjęcie promujące film. Widnieje na nim Timothée Chalamet w roli głównego bohatera, szlachetnie urodzonego Paula Atrydy.

"Diuna" - Timothée Chalamet na pierwszym zdjęciu z filmu

"Diuna" to adaptacja słynnej powieści autorstwa Franka Herberta o tym samym tytule. Traktuje o losach młodzieńca, syna księcia Leto, który w wyniku zamachu stanu zmuszony jest do ucieczki. Miejscem akcji jest tytułowa Diuna - planeta, na której znajdują się złoża substancji zwanej "melanżem", która umożliwia jasnowidzenie. 

Foto: materiały prasowe Warner Bros. Pictures Fot. Foto: materiały prasowe Warner Bros. Pictures
Przeczytaj także

"Diuna" pochwalić się może iście gwiazdorską obsadą. W roli głównej wystąpił wspomniany Timothée Chalamet, a u jego boku zobaczymy Stellana Skarsgårda, Jasona MomoęJosha BrolinaJaviera Bardema, Dave'a Bautistę, Rebeccę Ferguson, Charlotte Rampling, Zendayę, Oscara Isaaca oraz Davida Dastmalchiana

Przeczytaj także

Za reżyserię "Diuny" odpowiada Denis Villeneuve - człowiek, który dał światu takie hity jak "Blade Runner 2049", "Sicario" i "Nowy Początek". Villeneuve, wraz z Erickiem Rothem i Jonem Spaihtsem, napisał również scenariusz. Premiera filmu zaplanowana jest na 18 grudnia 2020 roku

Zobacz też: Top 25 - najlepsze filmy przygodowe w dziejach kinematografii

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.