Dlaczego Hulk będzie walczył z Thanosem w "Avengers: Endgame"? Fani mają teorię

Kamil Kacperski
26.03.2019 12:05
Dlaczego Hulk będzie walczył z Thanosem w "Avengers: Endgame"? Fani mają teorię Fot. materiały prasowe

W sieci pojawiła się nowa teoria dotycząca Hulka i jego zachowania w "Inifinity War", a także tego, co może spowodować, że to się zmieni w "Avengers: Endgame".

Premiera "Avengers: Endgame" zbliża się wielkimi krokami. Ekscytacja wśród fanów sięga zenitu, a fani niemal codziennie przerzucają się coraz to nowszymi teoriami dotyczącymi produkcji z MCU. Ostatnio zastanawiali się, czy Thanos nie zostanie zabity przez Ant-Mana. Teoria mówiła o tym, że Scott "wejdzie" do organizmu Szalonego Tytana przez jego odbyt.

Dlaczego Hulk jednak będzie walczył z Thanosem?

O wiele bardziej prawdopodobne jest jednak to, że w walce tym razem pojawi się Hulk, który razem z Kapitan Marvel i Thorem będzie starał się pokonać Szalonego Tytana. Pytanie brzmi jednak: dlaczego w takim razie Hulk dopiero teraz włączy się do walki z Thanosem? Według użytkowników Reddita z podstrony "smacksaw", dzieje się tak ze względu na wydarzenia z "Thora: Ragnarok".

Według nich, Hulk pomagał w walce jedynie osobom, z którymi się przyjaźnił. Jego treningi z Valkyrie zaowocowały tym, że zacząć czuć do niej sympatię - podobnie zresztą stało się z Thorem, którego Hulk nazywa w końcu "przyjacielem", gdy ten postanawia uciec z Saakaru Quinjetem należącym do Avengerów. Oprócz tego panowie gadają przecież o tym, że obydwaj lubią ogień, co tylko zacieśnia ich relacje. 

Przeczytaj także

Zdaniem twórców teorii, Hulk nie zaprzyjaźnił się jeszcze z Bruce'em Bannerem. Panowie od początku nie potrafili się ze sobą dogadać, przez co między nimi wytworzyła się animozja. Według nich, panowie wyjaśnią sobie parę kwestii na przestrzeni wydarzeń przedstawionych w "Avengers: Endgame", co poskutkuje powstaniem Profesora Hulka, czyli dużo inteligentniejszej, ale wciąż potężnej fizycznie wersji zielonego potwora. 

Avengers: Endgame - data premiery

Premiera filmu "Avengers: Endgame" została wyznaczona na dzień 26 kwietnia 2019 roku. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.