Do aktorskiego filmu „Mulan” dołączył nowy aktor, który zagra sympatię głównej bohaterki

Kamil Kacperski
07.06.2018 13:38
Do aktorskiego filmu „Mulan” dołączył nowy aktor, który zagra sympatię głównej bohaterki Fot. kadr z filmu

Nowozelandczyk Yoson An dołączył do obsady aktorskiego filmu „Mulan”. Zagra wojownika z kompanii Mulan o imieniu Chen Honghui, który w końcu stanie się obiektem zainteresowania ze strony tytułowej bohaterki.

Według The Hollywood Reporter, do obsady Disneyowskiego filmu aktorskiego „Mulan” dołączył nowozelandzki aktor chińskiego pochodzenia, Yoson An. Mężczyzna ma się wcielić w Chena Honghuiego, wojownika, który dołącza do kompanii Mulan. Postać ma być ambitna i pewna siebie. Według opisu chłopak szybko zaprzyjaźni się z tytułową bohaterką, która następnie zacznie się w nim podkochiwać.

Kariera Yosona Ana nabiera tempa - w tym roku aktor ma się pojawić u boku Jasona Stathama w filmie o ogromnym rekinie „The Meg”, a także „Mortal Engines” w reżyserii samego Petera Jacksona. Rok 2018 może być zatem przełomowym dla młodego Nowozelandczyka.

foto: kadr z wideo Fot. foto: kadr z wideo

Mulan jednak z wątkiem romantycznym

Naprzeciw Yosona Ana wystąpi Crystal Liu, która wcieli się w tytułową Mulan, czyli młodą dziewczynę, która postanawia dołączyć do wojska, aby uchronić przed tym losem swojego starego ojca. W oryginalnej bajce Disneya, Mulan zakochiwała się w szefie swojej kompanii, komandorze Li Shangu. Twórcy postanowili jednak zmienić nieco fabułę swojej nadchodzącej produkcji i dlatego postawili na nową postać, która ma pełnić rolę obiektu zainteresowania Mulan.

W filmie oprócz Crystal Liu i Yosona Ana wystąpi również Donnie Yen, który wcieli się w postać mentora Mulan, Tunga. Niestety, dalej nie wiemy, kto wcieli się w uwielbianego przez fanów smoka Mushu, którego w polskiej wersji językowej wspaniale zagrał Jerzy Stuhr. Portal Comicbook.com poinformował, że rola cesarza Chin została zaproponowana Jetowi Li, ale na razie są to jedynie plotki, a nie potwierdzone informacje.

Plany Disneya na przyszłość

„Mulan” to następny film Disneya, który po wyjątkowo udanej wersji animowanej zostanie przeniesiony na ekrany kin przez „żywych” aktorów. Ostatnio ogłoszona została obsada „Króla Lwa”, w którym wystąpią m.in. Donald Glover oraz Beyonce. Nowoczesna odsłona „Kubusia Puchatka” ma opowiedzieć za to o przygodach dorosłego Krzysia i zatytułowana została „Chrisopher Robin”. Polska premiera „Mulan” odbędzie się dopiero 27 marca 2019 roku.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.