05.02.2020 13:17

Do obsady "Matriksa 4" dołączył aktor z serialu "iZombie". W kogo się wcieli?

Obsada filmu "Matrix 4" powiększyła się o kolejnego aktora. Nowym nabytkiem jest Andrew Caldwell, który powinien być znany widzom serialu "iZombie".

Matrix
foto: kadr z filmu Matrix

Film "Matrix 4" wciąż jest owiany tajemnicą. Niebawem ruszą zdjęcia do nowego filmu Lany Wachowski, będącego kontynuacją kultowej serii z pierwszej dekady XXI wieku. Do grona gwiazd oryginalnej trylogii dołączyła nowa twarz. Mowa o Andrew Caldwellu znanym z serialu "iZombie".

"Matrix 4" - Andrew Caldwell w obsadzie filmu

Jak podaje Deadline, aktor oficjalnie zawitał na pokładzie "Matriksa 4". Na razie nie zdradzono jednak, w kogo ma się wcielić w nadchodzącej superprodukcji. Nadal nie podano, kiedy ruszą zdjęcia do filmu, ale twórcy powoli kończą kompletowanie obsady, co oznacza, że pierwszy klaps na planie nowego "Matriksa" może paść w przeciągu nadchodzących miesięcy. Nazwisko Caldwella pojawia się wśród takich gwiazd jak Keanu Reeves (Neo), Carrie-Anne Moss (Trinity) czy Jada Pinkett Smith (Niobe). Nie jest jednak jedyną nową twarzą. W serii zadebiutują również Priyanka Chopra, Jessica Henwick, Eréndira Ibarra, Neil Patrick Harris, Toby Onwumere i Yahya Abdul-Mateen II, który ma zagrać młodego Morfeusza.

iZombie

Cadwell zasłynął rolą Harleya Johnsa w serialu stacji CW "iZombie". Występował też w takich produkcjach jak horror "Dom strachów", "Niezłomny: Droga do odkupienia", a także w serialu młodzieżowym "Niebezpieczny Henryk".

Baywatch. Słoneczny patrol
Baywatch. Słoneczny patrol
Przeczytaj także Gwiazda "Słonecznego patrolu" dołączyła do obsady "Matriksa 4". W kogo się wcieli?

"Matrix 4" - kiedy premiera?

Za reżyserię i scenariusz odpowie Lana Wachowski. W pisaniu skryptu pomogą jej Aleksandar Hemon i David Mitchell. Wachowski będzie też producentką filmu obok Granta Hilla, który pracował już przy "Matriksie Reaktywacji" i "Matriksie rewolucjach". Premiera filmu została zaplanowana na 21 marca 2021 roku.

The Matrix
The Matrix
Przeczytaj także Czy Hugo Weaving powróci do roli Agenta Smitha w "Matriksie 4"? Aktor skomentował sprawę

Zobacz też: Tajemnica kodu z filmu „Matrix” rozwiązana. Nie uwierzysz, co oznaczają zielone symbole

Tagi: News Matrix Keanu Reeves