Do obsady "Matriksa 4" dołączył aktor z serialu "iZombie". W kogo się wcieli?

05.02.2020 13:17
Do obsady "Matriksa 4" dołączył aktor z serialu "iZombie". W kogo się wcieli? Fot. kadr z filmu Matrix

Obsada filmu "Matrix 4" powiększyła się o kolejnego aktora. Nowym nabytkiem jest Andrew Caldwell, który powinien być znany widzom serialu "iZombie".

Film "Matrix 4" wciąż jest owiany tajemnicą. Niebawem ruszą zdjęcia do nowego filmu Lany Wachowski, będącego kontynuacją kultowej serii z pierwszej dekady XXI wieku. Do grona gwiazd oryginalnej trylogii dołączyła nowa twarz. Mowa o Andrew Caldwellu znanym z serialu "iZombie".

"Matrix 4" - Andrew Caldwell w obsadzie filmu

Jak podaje Deadline, aktor oficjalnie zawitał na pokładzie "Matriksa 4". Na razie nie zdradzono jednak, w kogo ma się wcielić w nadchodzącej superprodukcji. Nadal nie podano, kiedy ruszą zdjęcia do filmu, ale twórcy powoli kończą kompletowanie obsady, co oznacza, że pierwszy klaps na planie nowego "Matriksa" może paść w przeciągu nadchodzących miesięcy. Nazwisko Caldwella pojawia się wśród takich gwiazd jak Keanu Reeves (Neo), Carrie-Anne Moss (Trinity) czy Jada Pinkett Smith (Niobe). Nie jest jednak jedyną nową twarzą. W serii zadebiutują również Priyanka Chopra, Jessica Henwick, Eréndira Ibarra, Neil Patrick Harris, Toby Onwumere i Yahya Abdul-Mateen II, który ma zagrać młodego Morfeusza.

iZombie Fot. foto: kadr z serialu iZombie

Cadwell zasłynął rolą Harleya Johnsa w serialu stacji CW "iZombie". Występował też w takich produkcjach jak horror "Dom strachów", "Niezłomny: Droga do odkupienia", a także w serialu młodzieżowym "Niebezpieczny Henryk".

Przeczytaj także

"Matrix 4" - kiedy premiera?

Za reżyserię i scenariusz odpowie Lana Wachowski. W pisaniu skryptu pomogą jej Aleksandar Hemon i David Mitchell. Wachowski będzie też producentką filmu obok Granta Hilla, który pracował już przy "Matriksie Reaktywacji" i "Matriksie rewolucjach". Premiera filmu została zaplanowana na 21 marca 2021 roku.

Przeczytaj także

Zobacz też: Tajemnica kodu z filmu „Matrix” rozwiązana. Nie uwierzysz, co oznaczają zielone symbole

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.