Do sieci wyciekła krwawa scena z "Jokera". Zobaczcie wideo zanim je usuną

11.09.2019 12:25
Do sieci wyciekła krwawa scena z "Jokera". Zobaczcie wideo zanim je usuną Fot. Warner Bros/Ferrari Press/East News

"Joker" został do tej pory pokazany na festiwalach filmowych w Wenecji i Toronto. Sprytni uczestnicy nagrali fragmenty produkcji i udostępnili je w internecie. W tekście pojawią się oczywiście spoilery dotyczące filmu z Joaquinem Phoenixem.

Niestety, jak to zwykle bywa z przeciekami takiego kalibru, zostają one szybko usunięte z sieci. Na szczęście fragment "Jokera" możemy znaleźć na Reddicie, a po sieci krążą również dość dokładne opisy przedstawiające przebieg wydarzeń. Wideo trwa około 2 minut i prezentuje nam urywek rozmowy Arthura/Jokera (Joaquin Phoenix) z Murrayem (Robert De Niro) w jego talk-show. 

Joker - do sieci wyciekł fragment filmu

Panowie dyskutują na temat zamieszek w Gotham, które zostały podobno zainicjowane przez Arthura Flecka. Ludzie przebrani za klaunów wyszli na ulice i postanowili zaprowadzić porządek w wojnie klasowej między biednymi a bogatymi. Joker próbuje wytłumaczyć gospodarzowi talk-show, że to właśnie społeczeństwo samo doprowadziło do takiego stanu rzeczy i ludzie po prostu muszą walczyć o swoje prawa. 

Przeczytaj także

Murray nie zgadza się z jego poglądami. Arthur w pewnym momencie pęka - zaczyna go obwiniać o to, że on też przyczynił się do stanu rzeczy. Przypomina mu, że Murray sam zrobił z Flecka pośmiewisko, używając jego występu stand-uperskiego w swoim programie. Moment kulminacyjny następuje, gdy Joker wyciąga broń i strzela w głowę postaci De Niro. Na sali zaczyna panować chaos, a Arthur wstaje z miejsca i ponownie strzela do martwego ciała Murraya. 

Fragment kończy się, gdy Joker podchodzi do kamery i próbuje zakończyć program. Zanim jednak kończy zdanie sygnał z kamery się urywa. Omawiana scena jest jeszcze dostępna na Reddicie, do którego link znajdziecie tutaj. Musicie się jednak spieszyć - Warner Bros. szybko usuwa fragment "Jokera" z internetu. 

Cały film będziemy mieli okazję obejrzeć już 4 października 2019 roku. Właśnie wtedy "Joker" zadebiutuje w polskich kinach.

Zobacz także: Joaquin Phoenix w emocjonalnej wypowiedzi o zmarłym bracie na Festiwalu w Toronto

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.