Do spin-offu "Szybkich i wściekłych" dołączyła gwiazda "Baby Drivera"

Kamil Kacperski
30.11.2018 11:13
Do spin-offu "Szybkich i wściekłych" dołączyła gwiazda "Baby Drivera" Fot. kadr z filmu

W filmie "Hobbs and Shaw" pojawi się Eiza Gonzalez, która zagrała Darling w produkcji o gangsterach Edgara Wrighta. Kogo zagra znana meksykańska aktorka?

Gonzalez dołącza tym samym do obsady, w której znajdują się już Jason Statham i Dwayne Johnson (tytułowi Shaw i Hobbs), Idris Elba (złoczyńca o pseudonimie Null) i Vanessa Kirby (Hattie Shaw, siostra postaci Stathama). Na razie nie wiemy jednak, w jaką rolę wcieli się Eiza Gonzalez. Sama aktorka dołączyła do produkcji dość późno i nieco przypadkowo - podobno wytwórnia Universal była tak zachwycona grą Gonzalez, że postanowiła za wszelką cenę umieścić artystkę w "Hobbsie i Shawie". 

Eizę Gonzalez widzowie mogą pamiętać z roli Darling w filmie "Baby Driver" Edgara Wrighta. Kobieta zagrała tam jedną z członkiń gangu Doca (Kevin Spacey). W filmie partnerowali jej m.in. John Hamm i Jon Bernthal:

Eiza Gonzalez w spin-offie Szybkich i wściekłych

Reżyserem filmu jest David Leitch, odpowiedzialny za m.in. "Atomic Blonde" i "Deadpoola 2". Możemy być zatem pewni, że w filmie nie zabraknie dobrych scen akcji, a także kilku niepoprawnych i niesmacznych żartów. Autorem scenariusza jest twórca serii, Chris Morgan.

Szczegóły dotyczące fabuły filmu nie zostały jeszcze ujawnione, wiadomo jednak, że przeciwieństwa uosobione w postaciach Hobbsa i Shawa połączą siły na ekranie, czego przedsmak mogliśmy zobaczyć w "Szybkich i wściekłych 8". Zgodnie z tradycją serii, ważną rolę w produkcji będzie pełniła także rodzina. Poza Hattie Shaw, w spin-offie "Szybkich i wściekłych" mają pojawić się także matka oraz pięcioro braci Shawa. 

Premiera filmu "Hobbs and Shaw" jest planowana na 2 sierpnia 2019 roku. Planujecie obejrzeć spin-off "Szybkich i wściekłych"?

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.