Dobrze znane twarze na planie Avengers 4

Sergiusz Kurczuk
23.08.2017 12:00
Dobrze znane twarze na planie Avengers 4 Fot. EastNews/Album Online

Prace nad Avengers 4 ruszyły pełną parą. Na planie zdjęciowym pojawia się coraz więcej aktorów znanych z poprzednich produkcji Marvel Studios. W sieci można znaleźć fotki gwiazd, które wystąpią w sequelu superprodukcji. 

UWAGA! W artykule przedstawione są informacje, które mogą zostać potraktowane jako SPOILERY! Czytasz na własną odpowiedzialność. 

W 2018 roku zobaczymy długo wyczekiwany film „Avengers: Infinity War. Trzecia cześć sagi, wokół której skupione są inne filmy z kinowego uniwersum Marvela, będzie kulminacją 10 lat budowanej historii o Kamieniach Nieskończoności. W tym przypadku naprawdę można mówić o superpodukcji i to przed duże „S”. Prawdopodobnie będzie to film z największą obsadą w całej historii kinematografii. W „Infinity War” mają się pojawić wszyscy bohaterowie znani z poprzednich filmów Marvel Studios. Do grupy najpotężniejszych superbohaterów, w skład której wchodzą Kapitan Ameryka (Chris Evans), Iron Man (Robert Downey Jr.), Thor (Chris Hemsworth),  Black Widow (Scarlett Johansson), Hawkeye (Jeremy Renner), Scarlet Witch (Elizabeth Olsen), Falcon (Anthony Mackie) i Vision (Paul Bettany), dołączą również między innymi Dr Strange (Benedict Cumberbatch), Spider-Man (Tom Holland), Black Panther (Chadwick Boseman), Ant-Man (Paul Rudd) oraz Strażnicy Galaktyki (Chris Pratt, Zoe Saldana, Vin Diesel, Bradley CooperDave Bautista). Podobnie ma być w przypadku niezatytułowanej jeszcze części 4., która premierę będzie mieć już w 2019 roku. W lipcu 2017 roku rozpoczęły się zdjęcia do sequela serii i na planie pojawia się coraz więcej dobrze znanych twarzy.

Ekipa obecnie kręci w Japonii. Media społecznościowe zalały fotki z planu zdjęciowego. 

Na miejscu jest już wspomnaina wcześniej Scarlett Johansson, która ponownie wcieli się w super agentkę o pseudonimie Black Widow. Okazuje się, że aktorka zrobiła sobie nowy tatuaż na plecach. Pamiątka z Azji, a może t tylko charakteryzacja stworzona na potrzeby filmu? 

Jednak to, że w filmie wystąpią główni bohaterowie (którzy zostana przy życiu po starciu z Thanosem i jego świtą) z poprzednich części „Avengers” jest oczywistością. Fani zastanawiali się, co z mniej popularnymi postaciami, które w zasadzie grały epizodyczne role. Okazuje się, że w 4. części Avengers ponownie zobaczymy Gwyneth Paltrow, która wcielała się w ukochaną Tony'ego Starka Pepper Potts oraz Jona Favreau, grającego jego ochroniarza - Happy Hogana

W kontynuacji „Avengers” potwierdzono też bohaterki, które zadebiutują we własnych produkcjach już po premierze „Infinity War”, czyli Wasp, w którą przeistoczy się znana z serialu „Lost” Evangeline Lilly oraz Captain Marvel w wykonaniu Brie Larsson. W 4. części podobno ponownie ma się pojawić również Josh Brolin, który będzie głównym przeciwnikiem w 3. filmie o superbohaterach. Początkowo obie części filmu miały być kręcone równocześnie, ale reżyserzy Anthony i Joe Russo porzucili ten pomysł i nagrali filmy po kolei. Mimo że zdjęcia do „Infinity War” w zasadzie się skończyły, kilka scen zostanie nagranych na planie 4. części

Jak potoczą się losy superbohaterów? Musimy poczekać do końca kwietnia, kiedy w kinach pojawi się film „Avengers: Infinity War”. Potem zostaje uzbroić się w cierpliwość i czekać na kontynuację. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.