13.06.2017 11:09

Doda nakręci własną wersję „Smoleńska”?

Kumpela Slasha, choć może nie daje tego po sobie poznać, jest raczej osobą o konserwatywnym światopoglądzie - przynajmniej taką wizję można zbudować przeglądając jej profile w mediach społecznościowych. Teraz dała tego kolejny dowód.

Doda nakręci własną wersję „Smoleńska”?
foto: East News

To oczywiście żadne zarzuty, jednak wspólne fotki z Antonim Macierewiczem czy śpiewanie dla prezydenta Andrzeja Dudy wskazują na to, że Doda dogaduje się z obecną władzą. Piosenkarka zdążyła już pochwalić się tym, że zakłada firmę produkującą filmy i ma zamiar stworzyć celuloidową biografię Czesława Niemena.

Jak podał Fakt.pl, nie jest to jedyny plan artystki. Portal przytoczył wypowiedź anonimowego rozmówcy, który jest znajomym Rabczewskiej:

"

Doda stwierdziła, że zrobi swój „Smoleńsk". Oczywiście nie będzie to jeden do jednego historia prezydenckiego TU-154, bo pojawią się tam fikcyjni bohaterowie. Fabuła będzie tylko luźno inspirowana autentycznymi wydarzeniami. Doda jest przekonana, że to zapewni produkcji wielki rozgłos, "

Piosenkarka miała okazję widzieć „Smoleńsk" Antoniego Krauze (dowód poniżej). Czy przedstawiona przez reżysera wersja nie przypadła jej do gustu i dlatego podjęła decyzję o przedstawieniu tych wydarzeń w swój sposób?

Dorota Rabczewska coraz silniej wchodzi w świat kina. Mamy ją zobaczyć w kolejnej odsłonie „Pitbulla", który powstaje już bez Patryka Vegi oraz bez aktorów znanych z serii. Ponadto Doda gościła niedawno na festiwalu filmowym w Cannes, gdzie poznała m.in. Romana Polańskiego:

Doda wraz z zespołem Virgin zagra 20 czerwca 2017 roku w Gdańsku, gdzie wokalistka wystąpi w roli supportu Guns N' Roses. Mogliśmy już usłyszeć jak radzi sobie z utworem „Sweet Child O' Mine”, który prawdopodobnie znajdzie się w setliście.

Doda powinna stworzyć własną wersję „Smoleńska”?

Tagi: Smoleńsk