24.12.2018 09:00

"Doom Patrol" na DC Universe z pierwszym teaserem. Znamy datę premiery serialu

W dzień premiery ostatniego odcinka 1. sezonu "Titans", DC podzieliło się z fanami pierwszym oficjalnym teaserem ich nowej aktorskiej produkcji - "Doom Patrol". Jednym z głównych bohaterów będzie Cyborg.

Doom Patrol 2019 DC Universe
foto: kadr z wideo

Większość drużyny Doom Patrol mieliśmy okazję poznać w jednym z odcinków 1. sezonu "Titans" - w końcu to oni opiekowali się Beast Boyem, zanim ten dołączył do Raven, Robina i Starfire. Poznaliśmy wówczas Robotmana, Negative Mana i Elasti-Girl. Teraz do drużyny dołączyli Cyborg (niestety nie ten z "Ligi Sprawiedliwości") oraz Crazy Jane. Twórcy opublikowali teaser serialu, w którym przy okazji zdradzili datę premiery 1. odcinka nowego serialu DC Universe. 

Krótki materiał przedstawia przygotowania drużyny do zrobienia sobie świątecznych zdjęć. Każda z postaci próbuje się zmotywować do tego, by wyglądać na zdjęciu jak najlepiej. Cyborg stara się pokazać swoją "ludzką" część twarzy, a Robotman zastanawia się, czy tylko on jako jedyny zawsze na zdjęciach ma czerwone oczy. W jednym z komentarzy na Youtubie możemy przeczytać, że "Doom Patrol jest niczym superbohaterska wersja rodziny Addamsów" i trudno się z tym nie zgodzić. Zobaczcie sami:

Doom Patrol na nowym zwiastunie

Akcja "Doom Patrol" ma się rozgrywać już po wydarzeniach znanych z 1. sezonu "Titans". Możemy zatem spokojnie założyć, że w jednym z odcinków opowieści o kolejnej nietypowej drużynie herosów pojawi się Robin, Raven i spółka. Kto wie, może po tym spotkaniu Cyborg zdecyduje się zająć swoje prawowite miejsce wśród Tytanów? 

Tego dowiemy się dopiero po 15 lutego 2019 roku, bo właśnie wtedy na DC Universe zadebiutuje 1. odcinek "Doom Patrol". Nowe epizody będą trafiały na platformę co tydzień, podobnie jak w przypadku "Titans". W Polsce serial trafi prawdopodobnie na Netfliksa ("Titans" i "Young Justice" również trafią na platformę). Premiera w Polsce odbędzie się najpewniej około 3 tygodnie po debiucie ostatniego odcinka 1. sezonu "Doom Patrol" na DC Universe. Na razie jednak informacji nie potwierdzono. 

Seriale DC Universe w Polsce

"Titans" pojawi się na Netfliksie już 11 stycznia 2019 roku. Tydzień wcześniej, 4 stycznia, na DC Universe zadebiutuje natomiast 1. odcinek 3. sezonu "Young Justice", czyli animacji opowiadającej o młodych bohaterach. Natomiast "Doom Patrol" zadebiutuje już 15 lutego 2019 roku.

Kamil Kacperski
Tagi: Zwiastuny Titans DC Universe Doom Patrol