11.07.2019 13:05

Dorośli członkowie Klubu Frajerów na zdjęciach z horroru "To: Rozdział 2"

Do premiery drugiej części horroru "To" pozostało już tylko kilka miesięcy. Z tego powodu zaprezentowano kadry z nadchodzącego filmu o klaunie imieniem Pennywise.

To
foto: kadr z filmu To

W 2017 roku światło dzienne ujrzała pierwsza kinowa wersja słynnej książki Stephena Kinga pod tytułem "To". Reżyser Andres Muschietti postanowił rozbić historię na dwie części. W horrorze sprzed dwóch lat widzowie śledzili pierwszą konfrontację członków Klubu Frajerów z przerażającym klaunem Pennywisem. W sequelu zobaczymy ponowną potyczkę, w której bohaterowie nie są już dziećmi, tylko dorosłymi ludźmi. Do premiery "To: Rozdział 2" pozostało już tylko kilka miesięcy. Twórcy zaprezentowali nowe kadry z nadchodzącej produkcji.

"To: Rozdział 2" - Klub Frajerów na nowych zdjęciach z filmu

Akcja drugiej części horroru rozgrywa się po 27 latach od pokonania mrocznej siły, czającej się pod miasteczkiem Derry w stanie Maine. Główni bohaterowie postanowią wrócić do miejscowości i ponownie stanąć oko w oko ze swoimi największymi koszmarami, by unicestwić Pennywise'a (Bill Skarsgård) raz na zawsze. Po swojej ostatniej porażce Tańczący Klaun wróci o wiele bardziej wściekły i przerażający. Bill Denbrough (James McAvoy), Beverly Marsh (Jessica Chastain), Richie Tozier (Bill Hader), Ben Hanscom (Jay Ryan), Stanley Uris (Andy Bean), Mike Hanlon (Isaiah Mustafa) i Eddie Kaspbrak (James Ransone) ponownie wpadną w poważne tarapaty.

Nowy zwiastun "To: Rozdział 2" zadebiutuje podczas San Diego Comic-Con 2019. Z tego powodu wyszedł specjalny numer "Entertainment Weekly", w całości poświęcony horrorowi. Bohaterowie filmu trafili na jego okładkę, a na Twitterze magazynu zadebiutowały zupełnie nowe zdjęcia z nadchodzącej produkcji.

"

Wy też będziecie się pławić. Frajerzy powracają, by odbyć walkę z Pennywisem. Kto będzie śmiał się ostatni? Tylko u nas materiały z "To: Rozdział 2" w naszym specjalnym Comic-Conowym numerze, dystrybuowanym w ten weekend w San Diego. "

Jak widać na załączonych obrazkach, wiek nie gra roli, jeśli chodzi o spotkanie z czystym strachem. Główni bohaterowie filmu "To: Rozdział 2" będą przerażeni tak samo, jak w pierwszej części filmu. Bill Skarsgård odbył rozmowę z "Entertainment Weekly" na temat swojej roli. Co powiedział aktor grający Pennywise'a?

"

Pennywise będzie straszniejszy i bardziej wkurzony. W filmie pojawia się parę bardzo brutalnych sytuacji. "

Gwiazdor nie zdradził żadnych szczegółów. Czy w filmie pojawi się coś, co przebije usuniętą scenę z pierwszej części, w której klaun pożarł noworodka?

Foto: LFI/Avalon.red/REPORTER
Foto: LFI/Avalon.red/REPORTER
Przeczytaj także Czy powstanie spin-off horroru "To"? Scenarzysta skomentował tę kwestię

"To: Rozdział 2" - kiedy premiera horroru?

O tym, jak bardzo straszny będzie film "To: Rozdział 2" dowiemy się już pod koniec lipca 2019 roku, kiedy odbędzie się Comic-Con. Później fani horroru będą musieli poczekać do 6 września 2019 roku, gdy produkcja wejdzie do polskich kin.

Zobacz też: Jak film "To: Rozdział 2" wpłynie na genezę Pennywise'a?

Tagi: News To Horror Pennywise To: Rozdział 2