22.11.2018 14:00

Dr Drakken i Strzyga z aktorskiego "Kim Kolwiek" na pierwszym oficjalnym zdjęciu

Magazyn "Entertainment Weekly" zaprezentował pierwsze zdjęcie czarnych charakterów z aktorskiej wersji "Kim Kolwiek". Jak prezentują się Dr Drakken i Strzyga?

Kim Kolwiek
foto: kadr z serialu "Kim Kolwiek"

W dobie licznych przeróbek znanych animacji na filmy aktorskie, Disney postanowił ożywić także Kim Kolwiek oraz jej licznych przyjaciół i wrogów. W lipcu 2018 pojawiło się pierwsze zdjęcie Kim Kolwiek i Rossa Rabiaki, zaś cztery miesiące później zaprezentowano aktorskie wersje ich przeciwników. Zobaczcie, jak prezentuje się złowieszczy Dr Drakken i jego piekielnie inteligentna pomocnica Strzyga (ang. Shego).

"Kim Kolwiek": Dr Drakken i Shego na pierwszym zdjęciu

Pierwsze zdjęcie Dr Drakkena i Strzygi, w których wcielają się Todd Stashwick i Taylor Ortega, tradycyjnie zaprezentował magazyn "Entertainment Weekly" w ekskluzywnym materiale. Możecie zobaczyć je poniżej:

Jak wyjaśnił w rozmowie z EW jeden z reżyserów filmu, Zach Lipovsky, postanowiono zrezygnować z niebieskiej skóry Drakkena na rzecz błękitnych żył na jego twarzy. Dzięki temu bohater grany przez Todda Stashwicka jest bardziej realistyczny, a przy okazji bardziej intrygujący - być może znamiona na twarzy są wynikiem nieudanego eksperymentu?

Na temat Taylor Ortegi w roli Strzygi wypowiedział się natomiast współreżyser, Adam B. Stein:

"

Musieliśmy znaleźć osobę, która potrafi być zabawna i przewracać oczami, jednocześnie wciąż pozostając groźną fizycznie. "

Aktorska wersja "Kim Kolwiek" - kiedy premiera?

"Kim Kolwiek" to popularny serial animowany produkowany dla Disney Channel w latach 2002-2007. Główną bohaterką jest rudowłosa Kim – nastolatka, która na co dzień chodzi do szkoły, a wieczorami walczy ze złem jako tajna agentka. W przygodach towarzyszy jej kolega Ross Rabiaka. Razem ratują świat przed złoczyńcami z Dr Drakkenem i Strzygą na czele.

Zdjęcia do aktorskiego filmu „Kim Kolwiek” wystartowały jesienią 2018 roku. W tytułową rolę wciela się Sadie Stanley. Prócz głównej bohaterki oraz Todda Stashwicka w roli Dr Drakkena i Taylor Ortegi w roli Strzygi, w obsadzie znaleźli się też Sean Giambrone jako Ross Rabiaka oraz Alyson Hannigan (Lilly z „Jak poznałem Waszą matkę”) jako matka Kim. Premierę "Kim Kolwiek" zaplanowano na 2019 rok.

Natalia Hluzow
Tagi: News Kim Kolwiek